Karina Drosd

Nie polecam tej kliniki. To porażka i naciąganie ludzi na koszty wysokie nie dajac zadnej gwarancji o czym dobrze wiedzą a mimo to umawiają kolejne wizyty i podnoszą zawrotnie kwoty do zapłaty przed tym oczywiście nie informując. Dlatego odradzam z czystym sumieniem.

Gorąco polecam! Pani doktor niezwykle uprzejma a zarazem konkretna. Dokładnie i szczegółowo opisała mi zabieg. Mimo mojego strachy i obawy przed leczeniem wszystko udało się idealnie a dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu zespołowi Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd przestałam stresować się przed kolejna wizytą u dentysty. Szczerze polecam !

Uwaga! Bardzo nie uczciwi ludzie. Pierwsza wizyta kosztowała mnie i moja dziewczynę normalnie. Jednak w momencie gdy dowiedzieli sie ze mieszkamy za granica podnieśli ceny o 40% na drugiej wizycie a w dodatku specjalnie uszkodzili ząb mi oraz jej. Tak aby przyjechać na wizytę kolejny raz... To jakiś skandal... Omijajcie szerokim łukiem. Jedyna dobra usługa tam to hirurg dentystyczny ktory dojeżdża raz w miesiącu prawdopodobnie z poznania.

Do Pani doktor chodzę od kilku lat. Ponieważ jestem straszną panikarą, bardzo zależy mi na właściwym podejściu. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani Drosd jest nie tylko bardzo uprzejmą i delikatną osobą, ale również świetnym specjalistą. Wyleczyła mi ząb kanałowo i nie mogę się do niczego przyczepić. Leczy się u Niej również moja 11-letnia córka, która wchodzi i wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Powoli oswajamy również naszego pięciolatka, który zawsze towarzyszy siostrze, a Pani Doktor zachęca Go do odwiedzin. Zawsze z uśmiechem! Rzetelny lekarz, fachowiec i bardzo miła osoba w jednym. Jedyny minus to cena usług. Ale cóż, wolę więcej zapłacić i nie mieć "zrypanej" psychiki. Polecam z czystym sumieniem.

Do dr.Kariny Drosd skierowała mnie moja dentystka z bardzo trudnym do leczenia zębem.Mogę wyrazić tylko bardzo dobrą opinię.Dzięki dużemu doświadczeniu i użyciu do leczenia kanałowego mikroskopu wyleczyła mi kanał zęba i potem cały ząb,który teraz wygląda jak nowy.

Tamta pod spodem gada głupoty, pijana jest. Ćpuny same piszą. Ćpuny skierowac na odwyk - przymusowo.

Jak dla mnie porażka totalna,ząb leczony kanałowo trzeba wyrwać. Naciąganie pacjenta na koszty i to świadomie.Pani dr powiedziała:nie dało się udrożnić do końca kanału, a na następnej wizycie wypełniła kanał,mimo że na wierzchołku niedrożnego kanału stale utrzymywal się stan zapalny. Oczywiście pieniążki za wypełnienie kanałów skasowane tak, jakby wszystko było ok. Efekt:przetoka, ostry stan zapalny...nikt nie gwarantuje udanego leczenia, ale trzeba mieć odwagę powiedzieć pacjentowi "przykro mi, zęba nie da się uratować" a nie wypełniać niedrożny kanał, kasować 650zł i kazać pacjentowi czekać na cud.

Czytam wszystkie opinie i uwierzyć nie mogę! Chyba musiała je napisać sama sobie pani doktor! Poszłam raz, skaleczono mnie w dziąsło i język, a niedokładna i gruba, wystająca plomba wypadła mi po 15 min. od wyjścia! Moja koleżanka, która uparła się, żeby jednak chodzić tam (jest przyjemny wystrój), 3 razy miała poprawiany ten sam ząb! Pani dr owszem uprzejma, miła, ale słaby specjalista. NIE POLECAM.

Karina Drosd jest lekarzem, ktorego nigdy wczesniej nie spotkalam na swojej drodze. Bardzo skromna, skupiona na pracy, nie czuc presji czasu, spokojnie i rzeczowo odpowiada na zadane pytania. Przy tym dowcipna, i taktowna. Bardzo dokladna i delikatna. Leczylam u niej zeby i pierwszy raz spotkalam sie z tym, iz lekarz zadaje sobie trud, by odtworzyc korone zeba umieszajac w nim plombe. W zwiazku z czym zab nie wyglada w ogole na zaplombowanego. Wyglada po prostu jak zdrowy, nigdy nie leczony. W klinice bardzo wysoki standard obslugi przez personel. Z cala ...

W klinice bardzo wysoki standard obslugi przez personel.

Z cala odpowiedzialnoscia polecam.

Pani dr Karina to anioł w ludzkiej skórze , przez 30 lat panicznie się bałam dentystów co efektem są zaniedbane zęby , pani dr pokazała mi że u dentysty może być miło i przyjemnie bez bólu , polecam w 100 %