Karina Iłowska

Polecam wizytę u doktor Kariny Budziejko tym, którym zależy na kompleksowym i profesjonalnym podejściu do zdrowia i estetyki swoich zębów. To za co cenię doktor Karinę to duża wiedza i umiejętność przekazania jej pacjentowi. Pacjent jest dla niej partnerem, któremu cierpliwie tłumaczy różne opcje leczenia, wskazując na ich zalety i ograniczenia, doradza, przy czym ostateczną decyzję pozostawia w kwestii pacjenta. Niewątpliwym atutem są umiejętności praktyczne doktor, sam proces leczenia przebiega sprawie i bezboleśnie. Polecam!!!

pani doktor Karina choć jest młodym lekarzem a może właśnie dlatego bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu u pacjenta, robi pełna diagnostykę i ustala plan leczenia. Uprzejma i delikatna, szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia. Polecam każdemu, dla kogo zdrowe i piękne zęby są ważne.

Profesjonalizm i dokładność :) Polecam

Profesjonalizm i dokładność :) Polecam

"Niechwaleni sami tez nie chwalą..." Pochwała dla tej Pani się należy, zęby to nie włosy, że odrosną po kiepskim fryzjerze, każdy chce się powierzyć w dobre ręce. Pani Karina, przywróciła moją wiarę w "zdrowy uśmiech", pomimo jej młodego wieku. A poza tym jest piękna i przesympatyczna :):):)Pani Karina jest delikatna,dokładna i nigdy jej się nie śpieszy,bardzo zwraca uwagę na reakcje pacjenta podczas leczenia.W dodatku w gabinecie panują świetne warunki sanitarne i dbałość o sterylność narzędzi. Polecam! Wiadomo, po złości zawsze może komuś coś nie odpowiadać, ale w leczeniu zębów chyba nie o to chodzi...Quot homines, tot sententiae. :):)
Knajpiarz:)

Miła obsługa. Wszystko wyglada fachowo. Jak narazie mogę polecić. Zobaczymy jak plomby będa się irzymać.

miałam do czynienia z tą Panią. Jestem zdziwiona. Młoda, zarozumiała "Pani Doktor". Totalny brak zrozumienia klienta.. Próba zagadywania zupełnie nietrafiona. Szkoda bo zawiodłam się i straciłam pieniądze. Słabe zdolności manualne. Wizyta u tej Pani nie rozwiąząła mojego problemu. Nie zmienia to jednak mojego nastawinia do S.O.Z Tarabuła- będe dalej korzystać z ich usług ale zdecydowanie u INNEGO stomatologa.

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Byłem u niej na borowaniu. Momentalnie rozładowała mój stres, cały zabieg przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze, a co ważniejsze, bezboleśni. Plomby bardzo dobrze się trzymają, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Sam gabinet również bardzo przyjemne, widać, że nowoczesne urządzenia i wszystko zadbane. Zdecydowanie polecam Panią Karinę oraz gabinet Tarabuła