dr n. med. Karol Gondorowicz

Pulmonolog

Świetny lekarz. Najlepszy, u jakiego byłem kiedykolwiek. Kaszel mnie męczył już kilka tygodni. Żaden z, pożal się Boże "lekarzy", nie był w stanie mi pomóc, tylko przepisywali coraz to nowe antybiotyki (ogólnie wybrałem 5 i było coraz gorzej). Gdy trafiłem do dr Gondorowicza, posiedziałem trochę w kolejce. Ale to przez to, że pacjentowi poświęca czas. Nie 5 minut tylko tyle, ile trzeba. Przeprowadził bardzo dokładny i szczegółowy wywiad, pytał się również o choroby w rodzinie. Po około 30 - 40 minutach wywiadu, postawił diagnozę, bardzo dokładnie i szczegółowo opowiedział mi o mojej chorobie i wypisał receptę. Kazał zrobić jedno badanie i powiedział, że jeśli ono potwierdzi diagnozę, to mam wykupić receptę. Jeśli nie, to mam do niego zadzwonić (podał swój własny nr telefonu). Oczywiście badanie potwierdziło diagnozę. Bardzo polecam.

jest doskonalym pulmonologiem ,wiele razy bylam pod opieka pana dr w szpitalu nie znam drugiego tak oddanego pacjentom lekarza ktory leczy pacjeta kompleksowo , zadna decyzja nie jest pochopna , doskonale przemyslana,to lekarz jakich teraz spotyka sie bardzo rzadko pozdrawiam hk

Kilkanaście lat temu uratował mi życie. Istnieję dzięki właściwej diagnozie i doborze leków, której nie miałam w swojej poradni. Lekarz z prawdziwego powołania.Chyle czoło, nieskazitelna etyka i moralność. Aleksandra. Z

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przez kilka miesięcy byłem leczony na rejonie na chybił trafił. W ciągu 2 miesięcy dostałem 5 różnych antybiotyków(!!!). Jedna "lekarka" odmówiła nawet skierowania na RTG płuc, co było potrzebne. Gdy trafiłem do DOKTORA Gondorowicza, spędziłem u niego w gabinecie około 30 minut. Przepytał mnie w każdą chyba możliwą stronę i odpowiednio zbadał. Zlecił badanie na dość rzadkie drobnoustroje i zapisał odpowiednią receptę. Miał rację. W ciągu 2 tygodni byłem całkowicie zdrowy. Taki właśnie powinien być lekarz. Zdecydowanie polecam.

miły człowiek i oddany doktór, trochę zakręcony

miły człowiek i oddany doktór, trochę zakręcony

Pan doktor Gondorowicz to wyjątkowy lekarz. Niezwykle oddany pacjentom, z dużą wrażliwości i wiedzą medyczną. Pacjent dla niego to nie kontrahent tylko człowiek chory, który potrzebuje pomocy i zrozumienia. Swoje diagnozy opiera przede wszystkim na badaniach, co jest rzadko spotykane u innych lekarzy, leczących metodą prób i błędów. Chorowałam na przewlekłe zapalenie oskrzeli i 60 dni byłam leczona mało skutecznymi antybiotykami, które bardzo negatywnie wpłynęły na mój żołądek i jelita. I dopiero po 3 miesiącach trafiłam do prawdziwego specjalisty z zakresu pulmonologii, którym jest doktor Gondorowicz. Z szacunkiem i poważaniem ...

Z szacunkiem i poważaniem dla Pana Doktora Beata T.

Mam 36 lat i niestety wiele schorzeń, także z wieloma lekarzami miałam do czynienia, ale takiego lekarza jak dr Gondorowicz nigdy nie spotkałam. Jest na maxa oddany chorym. Leżałam na oddziale pulmonologicznym Szpitala im. Barlickiego przez 5 tygodni, więc mogłam zaobserwować jego zaangażowanie. W pełni popieram poprzedniego opiniodawcę.

Dr K.Gondorowicz jest świetnym fachowcem w swojej specjalności i nie tylko.Leczył mnie i w szpitalu i prywatnie,zawsze z jedna-kowym zaangażowaniem.Dociekliwy,dokładny,niesamowicie skromny.Po-siada ogromną wiedzę medyczną nie tylko z własnej specjalności. Trafiłam do dra kilkanaście lat temu i dzięki Niemu moje płuca i oskrzela "odżyły".Dziękuję p.Doktorze.Wszystkim POLECAM. lenka