lek. med.Karol Myszel

Średnia:
5.0512345
26 opinii

• 5

Trudno napisać coś oryginalnego o Panu Doktorze, po tych wszystkich podobnych do siebie opiniach. Wiem jedno: jest Aniołem w ludzkiej postaci - bezinteresowny, niezwykle wrażliwy i bardzo dobry. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc jakiej udzielił Pan naszemu synowi. Gdyby nie Pan nie wiem jak długo jeszcze tułalibyśmy się szukając rozwiązania.

• 4
  • 4
  • 5

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować - jasno to mówi!

• 5

Miałem kontakt tylko raz w Kajetanach. Niestety tylko raz, przy kolejnej wizycie niestety okazało się, że już tam nie pracuje. Dr. Myszel przyjął nas bardzo ciepło i cieszyliśmy się, że trafiliśmy pod Jego opiekę. Przy kolejnej wizycie nie było już tak miło z Kajetan zrobiła się hurtownia gdzie liczy się ilość a nie jakość. O wszystko trzeba tam "walczyć", można się tam poczuć jak za PRL'u pomimo nowoczesnego budownictwa i systemu obsługi pacjentów. Teraz mamy możliwość wizyty u doktora "na miejscu" bez wycieczek pod Warszawę co bardzo nas cieszy. Pomimo jednej wizyty jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałem okazję odwiedzić paru "specjalistów" i chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę doktora Myszela.

• 5

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz zarówno w gabinecie prywatnym, jak i podczas wizyty w ramach NFZ.

• 5

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.

• 5

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora przy diagnozowaniu 3 letniego synka. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że trafiliśmy właśnie pod opiekę tego lekarza. Potrafił przy nieprzyjemnych badaniach tak zająć mojego synka że nie było płaczu a jedynie zaciekawienie i śmiech, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć, a przy tym uśmiechnięty, pogodny i nie "spieszący się" co teraz jest najczęstrze. Jest to lekarz w 150% godny polecenia!!! Dziękuję Panie Doktorze :)

• 5

Fenomenalny lekarz. Z nieprzeciętnym podejsciem do młodziutkich pacjentów jak również do dorosłych. Godny polecenia profesjonalny i kompetentny. Uprzjmy pomocny i konkretny

• 5

Taki powinien byc kazdy lekarz pod każdym względem - podejścia, traktowania i wiedzy merytorycznej

• 5

Jesteśmy po dzisiejszej wizycie u doktora Myszela w placówce na Tarachominie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niezwykle ciepła i miła osoba, przy tym kompetentna i fachowa. Szczególnie ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Naprawdę bardzo polecamy.

• 5

Kompetentny,bardzo sympatyczny lekarz.Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi,szuka przyczyny choroby, tłumaczy i dobiera leczenie.Wykonuje niezbędne badania(bardzo dobrze wyposażony gabinet),dodatkowe w razie potrzeby zleca. Na prawdę polecam!!!

• 5

Przemiły człowiek, świetny fachowiec, gabinet znakomicie wyposażony,a przy tym cena bardzo umiarkowana. Polecam!

• 5

Dobrze, że są jeszcze tacy lekarze. Wspaniałe podjeście do dzieci, szczegółowy wywiad i w końcu dobrze postawiona diagnoza.

• 5

Po wielu konsultacjach z różnymi lekarzami NARESZCIE prawidłowa diagnoza, właściwy dobór leków czyli pełen Profesjonalizm. Polecam Pana Doktora!!!

• 5

budzi zaufanie u dzieci i jest bardzo uprzejmy

• 5

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Za duzo plusów żeby wymieniać wszystkie. Polecam wszystkim, a Panu Doktorowi życzę wszystkiego najlepszego.

• 5

Świetny, profesjonalny lekarz. Bardzo sympatyczny.

• 5

Lekarz niesamowicie sympatyczny. Robi dokładny wywiad z pacjentem, pyta się o wszystkie nawet błache sprawy. Opisuje leki i sposób leczenia. Polecam. Widać duże kompetencje.

• 5

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie znałem takiego specjalisty z tak miłym podejściem do pacjenta. Wcześniejsze moje wizyty u innych lekarzy kończyły się przepisaniem zawsze tego samego antybiotyku o nazwie DUOMOX i tyle. Pan Karol podczas konsultacji wyjaśnia chorobę i metodę jej leczenia. Ponadto od samego początku wzbudza w pacjencie zaufanie i chęć niesienia pomocy!! Z całego serca polecam!!!

• 5

Super podejście do dzieci. POLECAM!!!!!!!!!

• 5

Polecam bardzo kompetentny lekarz z super podejsciem do dzieciakow

• 5

Bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta. Byłam jego pacjentką, jak również moja 6 letnia córka. Jesteśmy bardzo zadowoleni usług tego lekarza.

• 5

Wspaniały człowiek,wspaniały lekarz.Godny zaufania.Polecam wszystkim,ponieważ bardzo dobrze zna się na tym co robi z tak wielkim poświęceniem.

• 5

Żaden lekarz nie podszedl tak profesjonalnie do choroby gardła. Od momentu wizyty u doktora nie mam problemów z anginami i stanem zapalnym gardła. PROFESJONALISTA!!!

• 5

Lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta.Kultura osobista na najwyższym poziomie.Uważnie wysłuchuje pacjenta,cierpliwie i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, nie bagatelizuje problemów.Doskonały fachowiec i przesympatyczny człowiek.Polecam.

• 5

Fantastyczny czlowiek! Profesjonalny, rzeczowy, dokladny, a przy tym cieply i nieludzko ludzki ;) Nasz dzieciak jest w nim zakochany, choc mial wszelkie prawo znielubic lekarzy, z ktorymi sie wczesniej stykal... POLECAM GORACO!

• 5

To wspaniały czlowiek. Pełen optymizmu i empatii. Z czystym sumieniem polecam! Beata

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat