lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Marta

31.10.2015

Niesamowicie cieply czlowiek, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pelna profeska i swietna atmosfera. Doktor ma czas i wszytsko dokladnie wyjasnia. Polecam polecam!

aszulska a.szulska

01.10.2010

Lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta.Kultura osobista na najwyższym poziomie.Uważnie wysłuchuje pacjenta,cierpliwie i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, nie bagatelizuje problemów.Doskonały fachowiec i przesympatyczny człowiek.Polecam.

Anonim

13.03.2014

Trudno napisać coś oryginalnego o Panu Doktorze, po tych wszystkich podobnych do siebie opiniach. Wiem jedno: jest Aniołem w ludzkiej postaci - bezinteresowny, niezwykle wrażliwy i bardzo dobry. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc jakiej udzielił Pan naszemu synowi. Gdyby nie Pan nie wiem jak długo jeszcze tułalibyśmy się szukając rozwiązania.

shut up and drive

09.11.2013

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze ...

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i
gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w
głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro.
Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować -
jasno to mówi!

Szymon

01.10.2013

Miałem kontakt tylko raz w Kajetanach. Niestety tylko raz, przy kolejnej wizycie niestety okazało się, że już tam nie pracuje. Dr. Myszel przyjął nas bardzo ciepło i cieszyliśmy się, że trafiliśmy pod Jego opiekę. Przy kolejnej wizycie nie było już tak miło z Kajetan zrobiła się hurtownia gdzie liczy się ilość a nie jakość. O wszystko trzeba tam "walczyć", można się tam poczuć jak za PRL'u pomimo nowoczesnego budownictwa i systemu obsługi pacjentów. Teraz mamy możliwość wizyty u doktora "na miejscu" bez wycieczek pod Warszawę co bardzo nas cieszy. Pomimo jednej wizyty jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałem okazję odwiedzić paru "specjalistów" i chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę doktora Myszela.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Audiolog Warszawa"?

Hit Medica
Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Wojskowy Instytut Medyczny CSK MON Klinika Otolaryngologii
Szaserów 128
Almed
Chruściela 73

Polna 26
Góra Kalwaria
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Klinika Otolaryngologicza Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Obrony Narodowej
Szaserów 128
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS