Gdzie przyjmuję

Chorzów
50,271101218,930712032 2467000

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
9 opinii

Mało jest takich lekarzy z powołania,ale Pan Dr.Pethe z pewnością do nich nalerzy!!!!! lekarz godny polecenia.Dziękujemy

UWAGA NA TEGO LEKARZA!!!!! Pan doktor nie zna się na chorobie PERTHESA, jego błędna decyzja wycięła nam z życiorysu rok!!! Będziemy ostrzegać wszystkich przed dr.Pethe. Źle czyta zdjęcia RTG. Nie polecam i ostrzegam przed kolejnymi błedami Pana doktora.

nie ma szans na obchodzie potraktował mnie jak kolegę syna teraz czekam pod jego gabinetem jest tutaj ze 20 pacjentów i 40 minut do zakończenia przyjęć a pan doktor poszedł sobie na przerwę

Bardzo dobry lekarz, widać że na prawdę zależy mu na dobru pacjenta.

dr Pethe to wspanialy lekarz!!! Miły, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i wyrozumiały. Najlepszy chirurg - ortopeda -traumatolog!!! Dzięki Niemu moje dziecko ma nogę, którą inni lekarze chcieli obciąć. Noga jest w pełni sprawna i nie ma śladu po operacji (tzn. blizna jest prawie niewidoczna). Tego wspaniałego lekarza polecałam wszystkim znajomym i wiem, że uleczył i usprawnił wiele osób. Do końca życia będę dziekować Bogu, że postawił Go na mojej drodze. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Doktora Karola Pethe. z wyrazami szacunku Piętka

absolutnie najlepszy lekarz z jakim sie spotkalam. Uratowal mi stope. Bardzo solidny i kompetentny. Mam do niego pelne zaufanie

wypada mi tylko potwierdzić wcześniej wyrażone opinie i powiedzieć - dziękuję

FAJNY CZŁOWIEK I ŚWIETNY LEKARZ.Kilka lat temu zrobił mi blokadę łokcia i do teraz rączka ma się doskonale.Dzięki serdeczne Panie doktorze, z wyrazami uznania.

Doktor Pethe przede wszystkim jest lekarzem z powołania a nie z przypadku,jest osobą,której w pełni możemy zaufać i jesteśmy pewni,że nasz synek jest w najlepszych rękach!!!Tego lekarza polecam wszystkim swoim znajomym i nie tylko.Dziękujemy Panie doktorze za wszystko.Olivier z Rodzicami.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny