dr Karol Pethe

Od 5 lat męczyłam się z bólem i wiecznym "zacinaniem" stawu kolanowego. Do Pana doktora trafiłam dwa lata temu, trafna diagnoza,komplet badań,prześwietleń, tomograf i dziś mogę kucać, klękać, a przede wszystkim chodzić! Mi Pan doktor spadł z nieba,za co mu dziękuję z całego serca i kolana ;-)

Mi Pan doktor spadł z nieba,za co mu dziękuję z całego serca i kolana ;-)

Pan Doktor Pethe jest wspaniałym lekarzem, chirurgiem, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Skoncentrowany w 100% na dobru dziecka i wspierający dla rodziców. Podjął się bez wahania leczenia i trudnej operacji mojego syna choć nie musiał tego robić bo pierwsza operacja i leczenie było wykonywane gdzie indziej. Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi Pethe za wszystko co dla nas zrobił!

Mało jest takich lekarzy z powołania,ale Pan Dr.Pethe z pewnością do nich nalerzy!!!!! lekarz godny polecenia.Dziękujemy

UWAGA NA TEGO LEKARZA!!!!! Pan doktor nie zna się na chorobie PERTHESA, jego błędna decyzja wycięła nam z życiorysu rok!!! Będziemy ostrzegać wszystkich przed dr.Pethe. Źle czyta zdjęcia RTG. Nie polecam i ostrzegam przed kolejnymi błedami Pana doktora.

UWAGA NA TEGO LEKARZA!!!!!
Pan doktor nie zna się na chorobie PERTHESA,
jego błędna decyzja wycięła nam z życiorysu rok!!!
Będziemy ostrzegać wszystkich
przed dr.Pethe.
Źle czyta zdjęcia RTG.
Nie polecam i ostrzegam przed kolejnymi błedami Pana doktora.

nie ma szans na obchodzie potraktował mnie jak kolegę syna teraz czekam pod jego gabinetem jest tutaj ze 20 pacjentów i 40 minut do zakończenia przyjęć a pan doktor poszedł sobie na przerwę

nie ma szans
na obchodzie potraktował mnie jak kolegę syna

Bardzo dobry lekarz, widać że na prawdę zależy mu na dobru pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, widać że na prawdę zależy mu na dobru pacjenta.

dr Pethe to wspanialy lekarz!!! Miły, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i wyrozumiały. Najlepszy chirurg - ortopeda -traumatolog!!! Dzięki Niemu moje dziecko ma nogę, którą inni lekarze chcieli obciąć. Noga jest w pełni sprawna i nie ma śladu po operacji (tzn. blizna jest prawie niewidoczna). Tego wspaniałego lekarza polecałam wszystkim znajomym i wiem, że uleczył i usprawnił wiele osób. Do końca życia będę dziekować Bogu, że postawił Go na mojej drodze. Wielkie podziękowania i ukłony dla Pana Doktora Karola Pethe. z wyrazami szacunku Piętka

Dzięki Niemu moje dziecko ma nogę, którą inni lekarze chcieli obciąć.
Do końca życia będę dziekować Bogu, że postawił Go na mojej drodze.
Piętka

absolutnie najlepszy lekarz z jakim sie spotkalam. Uratowal mi stope. Bardzo solidny i kompetentny. Mam do niego pelne zaufanie

Mam do niego pelne zaufanie

wypada mi tylko potwierdzić wcześniej wyrażone opinie i powiedzieć - dziękuję

wypada mi tylko potwierdzić wcześniej wyrażone opinie i powiedzieć - dziękuję

FAJNY CZŁOWIEK I ŚWIETNY LEKARZ.Kilka lat temu zrobił mi blokadę łokcia i do teraz rączka ma się doskonale.Dzięki serdeczne Panie doktorze, z wyrazami uznania.