lekarz Karol Piechocki

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

Bardzo profesjonalnie przeprowadził operację mojego łokcia bardzo miły zna się na tym co robi bardzo polecam tego lekarza.

Pan Doktor operował moją mamę - endoproteza biodra. Operacja wykonana z bardzo dużą znajomością sztuki medycznej. Pełen profesjonalizmu, opiekuje się pacjentem, jest bardzo zaangażowany w leczenie również po zabiegu. A poza tym jest ludzi i bardzo dostępny.

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi doskonale zdiagnozować uraz. W wywiadzie zadaje dużo pytań i dokładnie podaje możliwe sposoby leczenia. Widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo polecam !!!

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

Dr Piechocki operował mojego chłopaka po wypadku i później przez kilka miesięcy prowadził jego chorobę - pełen profesjonalizm. Lekarz kompetentny, miły, pomocny. Poświęcał przy każdej wizycie dużo czasu pacjentowi. Oby więcej takich lekarzy!

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Świetny specjalista. Po kilku wizytach u innych lekarzy nadal nie wiedziałam, co dokładnie stało mi się w kolano i trafiłam na pana doktora. Od razu określił przyczynę bólu, co potwierdziła wykonana później artroskopia. Bardzo konkretny specjalista, który odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości i nieważne, czy trwa to 10 minut, czy pół godziny. Naprawdę z całego serca polecam tego ortopedę.

Wspaniały specjalista,bardzo miły,kompetentny.Świetny operator,spec w swojej dziedzinie.Bardzo polecam

Jestem bardzo wdzięczna osobie, która poleciła mi tego właśnie lekarza. Dziękuję. Ania