lekarz Karol Sobierański

1,7
2,3
1,3

15.04.2013

Zdecydowanie odradzam tego pana. Odwiedziłem go jedynie ze względu na uzyskanie skierowania, ale obawiam się o to co działo by się gdybym powierzył mu swoje leczenie. Pan jest opryskliwy, nie pozwala się wypowiedziec, nie podejmuje się jakigokolwiek szerszego rozeznania sytuacji a jedynie przepisuje szereg leków. NIE POLECAM.

10.11.2012

Tak więc dziękuje doktorowi Sobierańskiemu za to jakie cierpienia musiałem przeżywać przez jego niekompetentność odbierając mi rentę, czekają mnie liczne zabiegi i długa rehabilitacja. Nazwisko Doktora odzwierciedla charakter pracy. NIE POLECAM!!!!

09.03.2009

zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Traktuje pacjenta przedmiotowo.Zle diagnozuje chorobę.Zapisane przez niego leki doprowadzily mnie do powaznych powikłań.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kalisz"?

Przemysłowa 7
Ostrzeszów