lekarz Karol Wesołowski

Bardzo kompetentny lekarz. Kolonoskopia przeprowadzona w miłej atmosferze. Osoba konkretna i fachowa dzięki czemu badanie sprawnie i bezboleśnie przeprowadzone. Godny polecenia

Witam dzisiaj miałam kolonoskopie u dr.Wesołowskiego.Wielki plus dla pani pielęgniarki szkoda że nie znam nazwiska ale była o 11 godz bardzo bardzo miła !!Lekarz konkretny, robi swoje, jest szybki . Miałam znieczulenie tz głupi jaś ,nic nie bolało , lekkie bóle brzucha naprawdw lekkie ,troche wzdęcia. Badanie trwało ok 15 min po wszystkim rozmowa z lekarzem .Było naprawde OK, polecam ten szpital i tego lekarza.

Ja nie podpisze sie pod tymi pochlebnymi opinianmi. Wczoraj mialm kolonoskopie, ktora sie nie udala. Coz, nie poradze,ze jestem moze bardziej wrazliwa niz inni. Niestey, nie dalo sie tego wytrzymac. Jelita jakby mi na wierzch mialy wyjsc, do tego ogromny bol zoaladka. A lekrz nic, tylko, ze nia mam tu stekac , ani jeczec, tylko wymusza pytaniem, czy robic dalej, odpowuiedz na nie. Jak czytam ,ze sa delikatni lekarze, ze powoli robia, ze jak widza bol, to czekaja, ja nic takiego nie odczulam tylko to, by jak najszybciej pozbyc sie mnie, bo oni jako prywatna klinika wola miec grzecznych pcjentow. Wieli minus. We wtorek ide do gastrologa, pewnie da mi skierowanie na kolonoskopie do szpitala, by zrobic to w pelnej narkozei.

Dr Wesołowski robił mi kolonoskopię w Szpitalu Salus. Badanie w znieczuleniu, nic nie bolało, oprócz uczucia rozpierania, wzdymania jelita, podczas badania bardzo miła atmosfera. Przygotowanie do badania fortransem -tragedia, wypicie 4 litrów tego środka to prawdziwa porażka. Polecam klinikę Salus.

Bardzo dobry Lekarz, konkretny, 100% fachowość. Personel również,bardzo dobry kontakt z pacjentem! Polecam!

Bardzo dobry Lekarz, konkretny, 100% fachowość.
Personel również,bardzo dobry kontakt z pacjentem! Polecam!

Bardzo miły personel, lekarze, pielęgniarki. Dr. Wesołowski wykonał mi kolonoskopie z profesjonalnym podejściem do pacjenta pozdrawiam. Nie ma co się bać tego badania nie jest straszne !!!

Witam :) Dr. Wesołowski wykonał mi badanie kolonoskopowe w przechodni "Salus". Lekarz bardzo miły jak i cała reszta personelu... (pielęgniarz, pielęgniarki jak i panie w recepcji) Krążą mity o tym badaniu nie jest wcale takie złe, przynajmniej w tej przechodni:) Moja ocena jest szczera i obiektywna!!! :)pozdrawiam