mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Dyplom Dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki kontynuowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych oraz warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych oraz sporcie.

Na przestrzeni ostatnich lat poszerzyłam doświadczenie poprzez prowadzenie wykładów, zajęć warsztatowych oraz wielu prezentacji dotyczących prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży, osób dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Dzieci w Krakowie, współpracuję z Towarzystwem Przyjaciół Skawiny, byłam koordynatorem projektu szkoleń dla pacjentów z rozpoznaną cukrzycą t. II, prowadzę konsultacje dietetyczne wraz z możliwością ułożenia plany żywieniowego dla pacjentów anglojęzycznych, brałam udział w audycjach radiowych Radia WAWA dot. zdrowego żywienia, oraz wiele innych.

Jestem specjalistą w zakresie wspomagania oraz terapii chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, zespół metaboliczny, choroby autoimmunologiczne, celiakia, alergie pokarmowe oraz wiele innych, w okresie okołozabiegowym, jak również w terapii nadwagi i otyłości oraz niedowagi. Prowadzę również konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych.

Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia, zawsze dążę do celu i mam w sobie wiele chęci pomocy innym. Jestem wolontariuszem fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzi na terenie całej Polski warsztaty na temat zdrowego stylu życia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Wrocław"?

Marta Wachowska

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu