lek. dent. Karolina Janosz-Cież

Doktor Karolina to świetny lekarz. Nie wiem skąd biorą się te negatywy. Chodzimy od dłuższego czasu całą rodziną i zawsze wszystko jak należy.

Bardzo miła i konkretna Pani doktor. Nic nie bolało. Leczymy się całą rodzinką, wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam.

Pani doktor jest rzeczywiście bardzo miła, ale jak chodzi o jakość usług fatalnie. Przyszłam z małymi dziećmi na pierwszą wizytę i nie było ubytków. Miałam przyjść za 3 miesiące na następną wizytę kontrolną i już były ubytki. Sprawdzam dzieciom zęby i nic nie widziałam, a na każdej następnej wizycie pani dr znajdowała kolejne ubytki. Po kilku dniach wszystko dzieciom wypadało, poprawialiśmy po kilka razy jednego ząbka. U jednego dziecka leczenie skończyło się ułamaniem i groźbą usunięcia. U drugiego dziecka rozwinęły się stany zapalne, pojawiła się ropa. Leczyliśmy zęby u pani dr z 2 lata. Poza tym na każdej wizycie było "mizianie" ząbka, czyli fluoryzacja.

Niestety nie polecam. Wizyta ekspres, okolo kwadrans z formalnościami, kwota 300 zł za dwie małe plombki na stycznych mleczakach i dwa laki. Po wyjściu z gabinetu lak spada. Oczywiście w ramach reklamacji zostaje zalozony. Po niespełna dwóch tygodniach laku znowu nie ma, nie ma też plomb. Ponownie założony lak i plomby w ramach reklamacji. Niestety kolejngo dnia nie ma już obu laków. Szkoda mi tylko dziecka i czasu na takie bezsensowne wizyty.

Pano dr uprzejma i usmiechnieta.Zrobila mi mostek, mimo bolu zeba wmawiala mi ze tak powinno byc....w koncu wyslala mnie na konsultacje do kolegi....okazalo sie ze ze nie przeleczyla wszystkich kanalow....rozkrecony ,nowo zrobiony mostek...

Pani dr wspaniala poswieca maksimum czasu i zaangazowania polecam kazdemu kto panicznie boi sie dentystow tu zmieni zdanie ja chodze do pani dr nawet po 2 razy dziennie jesli tylko jest wolny termin lece jsk na skrzydlach noj maz i syn tez zadowoleni pani dr daje tez upominki po wizycie typu szczoteczka pasta czy plyn do płukania jamy ustnej. Poza tym obszernie tlumaczy co bedzie sie dalej dzialo jaki plan leczenia bedzie bedzie najodpowiedniejszy dla naszego zdrowia i portwela polecam ja juz nigdy nie zmienie dentysty i nie bede sie bala wizyt a balam sie panicznie zanim trafilam do pani dr Karoliny Janosz Ciez polecam kazdemu od lat 5 do 105

Bardzo miło wspominam wizyte u Pani Doktor.Nic nie bolało(leczyłam zęba piaskarką abrazyjną),ząb wygląda bardzo naturalnie a że to ząb z przodu ,to ma to duże znaczenie.Zapisałam sie na następną wizyte i namówiłam też męża.POLECAM BO WARTO

Polecam Panią dr Karolinę - jest KOMPETENTNA, UCZCIWA, BARDZO MIŁA I DELIKATNA i często pyta czy boli :))) Zawsze bałem się stomatologa. Wszystko zmieniło się po wizycie u Pani dr, która znieczula swoją obecnością, każda wizyta jest przyjemnością. Chodzimy całą rodziną ja, żona, syn, córka, mały wnusio to też przyszły pacjent :))) Dzięki Pani Karolinie człowiek wie, że są lekarze, którym się jeszcze chce aby uczynić coś dobrego dla pacjenta. POLECAM

POLECAM

Jak dla mnie beznadziejna . Może i miła ale brak jej fachowej wiedzy i dodam że po 2 tygodniach plomba się ukruszyła. Ja nie polecam wracam do swojego dentysty.

Bardzo miła pani doktor, najważniejsze że nic nie bolało i nie widać że mam plombe, wszystko mi wytłumaczyła i juz jestem zapisany na następną wizytę.