Karolina Szkodny

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Opinii11

20.04.2016

Najlepszy dentysta jakiego znam. Ogromna wiedza, doświadczenie, najwyższej jakości kunszt rzemiosła dentystycznego. Bardzo serdeczna. Lekarz dentysta z powołania.

02.06.2015

Najlepszy stomatolog jakiego znam (a przeszłam wielu). Cudowna, pełna zaangażowania i w 100% profesjonalna. Pierwszy raz lekarz tak kompleksowo podszedł do moich zębów, zarówno do ich leczenia jak i estetyki.

Aleksandra W.

27.04.2015

Chodzimy do Pani dr Karoliny całą rodziną i nie wyobrażamy sobie abyśmy kiedykolwiek mieli zmienić stomatologa! To osoba z prawdziwego i szczerego powołania, kompetentna, profesjonalna a do tego sympatyczna i kontaktowa z wypracowanym podejściem do dzieci i nie tylko:). Nie da się Pani dr nie lubieć! Pozdrawiamy Panią dr i jej fachową ekipę

10.01.2013

Lecze zeby u doktor Szkodny od 20 lat i nie wyobrazam sobie, bym zmienil stomatologa. Namowilem juz zone, a teraz namawiam corke, ktora ma roczek.

25.07.2012

Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci i dorosłych. Bardzo pomogła mnie i mojej córce. Jest kompetentna, uprzejma i odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam Panią doktor Karolinę ja nie zamienię ją na żadnego innego stomatologa. Jest niesamowita w tym co robi z zębami.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Protetyk Katowice"?

lek. dent.
Tomasz Bigas