Karolina Szkodny

50,233123819,001933132 251 61 61
karolina.szkodny@neostrada.pl

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
8 opinii

Lecze zeby u doktor Szkodny od 20 lat i nie wyobrazam sobie, bym zmienil stomatologa. Namowilem juz zone, a teraz namawiam corke, ktora ma roczek.

Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci i dorosłych. Bardzo pomogła mnie i mojej córce. Jest kompetentna, uprzejma i odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam Panią doktor Karolinę ja nie zamienię ją na żadnego innego stomatologa. Jest niesamowita w tym co robi z zębami.

Witam, Polecam panią doktor Karolinę jest niezastąpiona , leczy zęby mojej córki i tak już zostanie !!! Jest niesamowita, nie zamienię na żadnego innego stomatologa. 1000% profesjalizmu i super podejście do dzieci :)

Pani doctor bardzo profesjonalnie podeszła do leczenia moich jedynek. Ubytek, który wczesniej przeszkadzał w jedzeniu, uchmiechaniu sie i swobodnej rozmowie teraz jest niewidoczny, a zeby piękne i biale. Dodam, ze doktor Szkodna była trzecim lekarzem dentysta który zajmował sie tym przypadkiem-i teraz nie pójdę już do nikogo innego. Jestem zachwycona!

Pani dr godna polecenia, przede wszystkim godna zaufania i co najważniejsze bardzo kompetentna, z powołania.

Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci.Bardzo pomogła mojemu małemu synkowi któremu natura nie dała pięknego uzębienia. W moim mieście nie ma tak kompetentnego stomatologa dla dzieci jakim jest napewno Pani Karolina Szkodny.

Genialna lekarka, która z zębami czyni cuda!

Pierwszy raz spotkałam lekarkę która tak kompleksowo podeszła do mojego uzębienia. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny