Katarzyna Becker

Ortodonta

Pełny profesjonalizm. Polecam z całego serca i ze ślicznym uśmiechem na twarzy. Ceny wyższe niż konkurencja lecz bardzo polecam.

Pełny profesjonalizm. Polecam z całego serca i ze ślicznym uśmiechem na twarzy.
Ceny wyższe niż konkurencja lecz bardzo polecam.

Bardzo polecam ! Profesjonalnie i kompleksowo :) Dodatkowo w Poliklinice panuje bardzo miła atmosfera, dzięki czemu pacjent czuje się bezpiecznie !

Gorąco polecam - efekty kosmiczne !!! Od otwartego zgryzu do białych, budzących zazdrość równych i białych zębów. Karol M.

Gorąco polecam - efekty kosmiczne !!!
Od otwartego zgryzu do białych, budzących zazdrość równych i białych zębów.

Karol M.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Pełny profesjonalizm, wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie. Nie boi się podjąć trudnych przypadków. Im trudniejsze zadanie tym jeszcze większa determinacja. Dziękuję i zasługuje Pani na najwyższe uznanie.

Dziękuję i zasługuje Pani na najwyższe uznanie.

Pani doktor kończyła leczenie po innym lekarzu, realnie powiedziała, co może poprawić i w ciągu ok. 4 m-cy naprawiła mi ząbki, efekt super mogę się uśmiechać. W klinice miło i bez czekania. Polecam :)

Ta lekarka strasznie denerwuje się, jeżeli coś jej nie wychodzi. Nie polecam jej zbytnio.

przesympatyczna, o wyjątkowej osobowosci osoba. Prowadziłam u dr Becker leczenie ortodontyczne 7 lat temu. w trakcie leczenia dostałam profesjonalną opiekę ,a przy każdej wizycie stomatologiczne porady nie tylko związane z tym leczeniem. Do dzisiaj raz do roku jestem na kontroli u pani Katarzyny i zawsze dostaję dużo ekstra porad i pomocy I(mam problemy z paradontozą i każdorazowo dr Becker koordynuje konsultacje ze specjalistą w tym zakresie). Widzę , że kazdy pacjent czuje się tu ważny. Profesjonalnie wyposażony gabinet , w którym współpracuje kilka osób w super atmosferze. Praca jest dobrze zorganizowana, a ludzie odnoszą się do siebie z szacunkiem. To jest wzorowy gabinet zasługujacy na najwyższą ocenę. Z wielką przyjemnoscią go odwiedzam i polecam wszystkim.

Pełny profesjonalizm, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i ja jako matka wiem bez zbędnego dopytywania się, jak moje dziecko jest leczone w danej chwili.