Katarzyna Behrendt

Onkolog, Radiolog

Po wizycie w Gliwicach stwierdzam że jest to najgorsza lekarka jaką udało mi się spotkać w instytucie

Podzielam negatywne opinie. W skrócie - lekarz bez kompetencji. Pacjenta z toczącą się chorobą nowotworową klasyfikuje jako zdrowego. Chciałoby się powiedzieć - co do cholery? Lekarz mówi że pacjent zdrowy, a pacjent w niedługim czasie ledwo dożywa operacji. W głowie się nie mieści! Jeśli szanujesz swoje zdrowie lub bliskich - omijaj szerokim łukiem tego 'specjalistę'.

Czytając te wspaniałe opinie mam wątpliwości czy dotyczą one dr behrendt Katarzyny czy to jakaś reklama prywatnej praktyki tego lekarza. Mierny, schematyczny lekarz, nie radzący sobie z prawdziwymi problemami medycznymi tej specjalizacji. Może coś wie na temat leczenia, ale to tylko teoria taka nie praktyczna zupełnie. Lekarz bez tzw. bakcyla medycznego tak ważnego w tej profesji, W ten sposób można tylko leczyć w teorii, nie w praktyce. Pani dr nie daje sobie rady z leczeniem. Nie można liczyć na jakąś pomoc lekarską z jej strony

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Pani doktor w centrum onkologii, ale chcielibyśmy przenieść się do jej prywatnej praktyki. Czy mogłabym prosić o numer telefonu do prywatnego gabinetu Pani doktor? Z góry bardzo dziękuję.

bardzo słaby lekarz, mało fachowy i zdecydowanie nie umiejący rozmawiac z pacjentami.. nie polecam nikomu wizyt u tej Pani.. szczególnie, gdy sytuacja zdrowotna pacjenta jest naprawdę trudna.. brak profesjonalizmu i wyuczone schematy kierują tym człowiekiem... naprawdę nikomu NIE POLECAM !!

Cieszę się ze jestem pod opieką Pani Doktor.Wspaniały człowiek i lekarz z powołania, wykonuje swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.Podejście do pacjenta wzorowe,myślę że wielu lekarzy mogło by brać przykład.Konkretna,zdecydowana,a przy tym taktowna.Gołym okiem widać wielką troskę o zdrowie człowieka.DZIĘKI PANI DOKTOR!!!:-)Roman z Częstochowy

super specjalista kompetencja. ogromna wiedza specjalistyczna, doświadczenie, doskonałe podejście do pacjenta,kultura osobista, stanowczość.Absolutnie polecam.Jestem pacjentem od 2012 roku wyniki leczenia raka prostaty rewelacyjne.

W II Klinice Radioterapii i Chemioterapii Instytutu Onkologii w Gliwicach leczę się od 2009 r. - radioterapia, hormonoterapia, a obecnie chemioterapia. Przez cały czas leczenia w Klinice i Przychodni Przyszpitalnej Pani Dr Katarzyna Behrendt wykazuje się ogromną kompetencją, a jej oddanie służbie w pełnionym zawodzie, a także uprzejmy i troskliwy stosunek do pacjentów jest ze wszech miar godny do naśladowania i powielania przez wszystkich lekarzy. Pani Doktor jest całkowicie godna polecenia, a ja za wszystko serdecznie dziękuję. Dyrekcji Instytutu i Kliniki gratuluję takiego pracownika - wspaniałego lekarza.

Pani Doktor Katarzyna Behrendt to lekarz z powołania, która wysłucha i poradzi. Oprócz dużej wiedzy, posiada niezwykłą wrażliwość na drugiego człowieka. Najlepszy lekarz, z którym miałam do czynienia w moim życiu, to jest po prostu bardzo dobry człowiek,który kieruje się sercem. Zawsze znalazła czas dla pacjenta i jego rodziny, aby wysłuchać ich problemów i służyć radą i pomocą (nawet gdy moja mama była w domu a nie w szpitalu). Mogę polecić Panią Doktor z czystym sumieniem!!!!!! Życzę wszystkim żeby spotkali takiego lakarza na swojej drodze jakim jest Pani Doktor Behrendt. ...

z czystym sumieniem!!!!!! Życzę wszystkim żeby spotkali takiego lakarza na swojej drodze jakim jest Pani Doktor Behrendt. Z poważaniem Ewa Toboła

Pani Doktor Katarzyna Behrendt to wyjątkowy specjalista. Lekarz z klasą, empatyczna, o wysokiej kulturze osobistej. Bije od Pani Doktor niesamowite ciepło. Szczegółowo tłumaczy diagnozę i przebieg leczenia. Dziękuję Pani Doktor za opiekę nad moją Babcią. Musiałam dodać opinię, gdyż naprawdę polecam Panią Doktor. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w tak ważnej profesji. Z poważaniem - Justyna Wodecka