lekarz Katarzyna Błasińska

Lekarz od siedmiu boleści.... odmówiła przyjęcia wcześniaka... jak prosiłam o namiary na innego skoro nie chce przyjąć bo ma dużo ludzi odpowiedziała, że nie ma czasu ze mną w ogóle rozmawiać..... tak więc według mnie bezduszna kobieta która ma gdzieś swoich pacjentów

Pani doktor "Kasia" jest życzliwa i kompetentna. Pomyślna diagnoza z jej strony- a następnie zaproponowane leczenie- zawsze przynosi pozytywne rezultaty w chorobie dziecka. Szczerze polecam.

lekarz godny polecenia ;prowadzi mojego syna od urodzenia a jest to już 15 lat .Lekarz z powołania

Jw. Od kilkunastu lat korzystam z porab Pani dr Katarzyny B. W związku z tym, iz nie jest jedynie pediatrą lecz także lekarzem rodzinnym to korzystam z jej doświadczenie pomimo mojego wieku dorosłego i nie zamierzam zrezygnowac z jej usług. W przyszłości zdecydowanie swoje dziecko do niej będę prowadzał.

Bardzo dobry i kompetentny pediatra. Zawsze odpowiada na zadane pytania, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi, zawsze też uśmiechem wita swoich podopiecznych z całego serca polecam

z całego serca polecam

od 10 lat opiekuje się moimi dziećmi i jestem bardzo zadowolona zadowolona. Wcześniej często zmieniałam pediatrów bo żaden nie był na tyle dobry by wiedzieć jak leczyć moje dzieci. Doktor Błasińska świetnie się nimi opikeuje

Lekarz godny polecenia. Bardzo miła osoba, wspaniałe podejście do dziecka, jest lubiana przez dzieci.

mój synek jest pacjentem dr. Błasińskiej od dwoch lat i jesteśmy b.zadowoleni.polecam

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Kompetentna, uprzejma. Zawsze( nawet kiedy w poczekalni jest dużo pacjentów)poświęci dziecku tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wytłumaczy, zapisze dawkowanie. Zawsze kiedy mamy jakieś wątpliwości i podzielimy się nimi z panią doktor, synek dostaje skierowanie do specjalisty ( oczywiście kiedy pani doktor uzna, że zachodzi taka potrzeba). Zawsze też można do pani doktor zadzwonić i uzyskać miłą i dobrą poradę. Polecam wszystkim rodzicom.