Godny polecenia specjalista, indywidualne podejście do pacjenta, dyskretna atmosfera, konkurencyjne ceny

Pierwszy lekarz medycyny estetycznej z którego usług jestem zadowolona.Nie opiera się wyłacznie na jednej firmie wypelniaczy co jest dużą zaletą, odpowiednio dobiera preparaty do potrzeb pacjeta. Polecam

witam wybieram sie do pani doktor na konsultacje czy ktos mogl by napisac cos o niej ,dziekuje.

wykwalifikowana, profesjonalne podejście, duży zakres usług, współpracuje z innymi profesjonalistami w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii