lekarzKatarzyna Butkiewicz

Toruń
53,042001118,5893159

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.6512345
24 opinie

• 5

Super!...................................................................................................

• 1

Niedawno odbylam wizyte w Matopacie. Jestem bardzo rozczarowana. Uwazalam iz w tym szpitalu uzyskam fachowa porade. Pani doktor nie wykazala duzego zainteresowania problemem. Wyszlam po ok5 minutach bez zadnej rady ani rozpoznania. Stracony czas i 100 zl. Pozostaje szukac pomocy u innego lekarza. Nie polecam.

• 5

Super lekarka! Kompetentna, odważna, poradziła sobie z problemem mojej skóry, z którym inni lekarze bezskutecznie borykali się latami! Polecam!!!

• 1

Nie sądziłem, że w szpitalu, który cieszy się dobrą opinią spotkam takiego lekarza. Opowiedziałem jej o dotychczasowym przebiegu choroby, stosowanych lekach i opinii innych lekarzy, po czym Pani zgrabnie to wszystko przeformułowała, nieco skróciła i wyszedłem z tymi samymi informacjami bez 100 złotych w portfelu, receptami za łącznie około 150 zł oraz kilkoma próbkami kosmetyków od zaprzyjaźnionych firm. Żadnych dodatkowych informacji, chociażby o tym jak na co powinienem uważać, na co zwracać uwagę, czego unikać żeby nie zaostrzyć stanu z którym się do Pani doktór zwróciłem. Najdroższe 8 minut w moim życiu.

• 1

Totalne dno!!! Na szczęście są inni lekarze, którzy nie wmawiają pacjentowi że nie dba o higiene. Pani Dr. nie obchodziło co miałem do powiedzenia. Leczenie - " z tym się żyje". Totalny brak szacunku dla pacjenta jego pieniedzy i czasu. Szczerze nie polecam....

• 1

Skandaliczne i niezrozumiałe zachowanie. Przychodzi spóźniona. Popełniłem błąd i się odezwałem ( bo okazuje się, że mimo, że jestem pierwszy, to jest ktoś przed). Odmówiła mi przyjęcia, twierdząc, że jestem agresywny. W ten sposób straciłem czas ( ok 3h łącznie), nerwy, pieniądze i szpital, bo do Matopat nie wrócę.

• 1

Niestety potwierdzam poprzednią wypowiedź. Dodać można jeszcze iż jednyną formą leczenie są uwagi w stylu - z tym można żyć i niektórzy tak mają. Odradzam zdecydowanie

• 1

Gdybym w mojej pracy zachowywal sie tak arogancko i lekcewazaco to juz dawno by mnie zwolnili. Zero zainteresowania pacjentem, wrecz przeciwnie podczas wizyty czulem sie jak intruz, ktory zabiera cenny czas wybitnej 'lekarce' . Lekarce w duzym cudzyslowiu, gdyz ja sam przy pomocy google dowiedzialem sie wiecej niz szanowna pani po ilus tam latach studiow medycyny! Byly za to cytaty z ksiazek medycznych tak jakby chciala sie pani doktor popisac swoja 'wiedza'. Zastanawiam sie nad wniesieniem skargi do Matopatu. Sadze ze lekarka ta pani jest za zaslugi rodziny nie zas za wiedze. Zdecydlwanie nie polecam, odpuscie sobie wizyte u niej jesli nie chcecie byc wysmiani, ponizeni i lekcewazeni. No i oczywiscie zapomnialem dodac ze podczas mojej wizyty pani doktor trzy razy rozmawiala przez telefon w sprawach bynajmniej nie zawodowych. Porazka!

• 1

Poszedłem do tej pani z nadzieją, że prywatny lekarz zajmie się mną na poziomie. Nic z tego. Nawet nie udawała że się interesuje moimi dolegliwościami. Gdy opowiadałem co mi dolega, pani nie słuchała, musiałem powtarzać. Odnosiła się w sposób co najmniej szorstki, nie dociekała problemu ale przepisała lek, nie udzielając należytych wyjaśnień na co konkretnie jest przepisany, ani jak go stosować. Inne opisane przeze mnie dolegliwości zignorowała na zasadzie 'to nie jest problem dermatologiczny' albo że 'trzeba z tym żyć'.

• 4

problem z trądzikiem mam od kilkunastu lat. dermatologów przeszłam juz kilku i każdy zalecał te same środki masci itd- wszystkie wizyty były prywatne.Po kuracji antybiotykiem, ktorego efekty byly bardzo krotkie jako jedyna wypytała mnie czy bralam i jakie leki masci mialam juz stosowane,nie faszerowała mnie kolejnymi antybiotykami tylko zaproponowała skuteczne leczenie, dokladnie je omówiła. Przedstawiła skutki uboczne z nim zwiazane zaleciła specyfiki ktore ewentualnie mogłyby pomoc zminimlaizowac skutki uboczne, dała broszury zawierajace informacje o leku i jego + i - . Poinformowała mnie o swojej praktyce w stosowaniu leku u innych pacjentow, jakie zglaszali uwagi podczas leczenia i o ilosci nawrotów tradziku u swoich pacjentow. Wizyta przebiegala bardzo profesjonalnie rzeczowo i uzyskalam wszystkie informacje ktore mnie nurtowaly. Jesli chodzi o drogie leki ktore podobno przepisuje dr Butkiewicz to mi akurat wskazala apteki w ktorych dostane najtaniej leki- spradziłam i roznica na opakowaniu to nawet 35 zł w innych aptekach. Z czystym sumieniem polecam tego dermatologa.

• 5

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza dermatologa w życiu. Mam bardzo miłe wspomnienia. Pani doktor jest osoba w pełni kompetentna. Pierwszy raz sie spotkałam z takim lekarzem. Byłam u Pani doktor z dość wstydliwym dla mnie problemem. Miałam wlokniaka w miejscu intymnym. Pani doktor zdecydowała sie na zabieg usunięcia go metoda koagulacji. Wszystko dokladnie mi wytłumaczyła, jak będzie wyglądał taki zabieg. Jednak na zabieg zdecydowałam sie po kilku dniach, głownie to był strach przed zastrzykiem znieczulajacym :). Za dwie wizyty, łącznie z usunięciem wlokniaka zaplacilam 150 zł. Dla mnie to kwota niewielka za pozbycie sie problemu, który mi spędzał sen z powiek :). Oprócz tego, "przy okazji" opowiedzialam Pani doktor o kilku innych moich problemach skornych, na które przepisala mi kilka preparatów. Lekarstwa nie były tanie, to fakt, zreszta poinformowała mnie o tym Pani doktor, ale okazały sie skuteczne. Bardzo podobało mi sie podejście Pani doktor, to jak każdy mój problem trafnie zdiagnozowala, powiedziała mi jakie są przyczyny jego powstawania, itp. Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza.

• 1

Sądziłem,że idąc na odpłatną wizytę do prywatnego szpitala, to spotkam się z życzliwością, kulturą osobistą i zrozumieniem. Nic z tego! Co do fachowości nie mogę się wypowiadać, gdyż nie jestem kompetentny, żeby oceniać wiedzę i umiejętności tej pani. Wizyta była jednak jak rodem z PRL. Zastanawiałem się na złożeniem pisemnej skargi do Matopat, ale w chorobie człowiek nie ma sił na takie sprawy. Pomoc otrzymałem w końcu w państwowej placówce. Jak mnie poinformowano, ta pani jest znana w środowisku... Absolutnie nie polecam!

• 1

Niestety Pani Butkiewicz to kiepski dermatolog. W kontakcie z pacjentem wyniosła, nie słucha, wizyta u tej Pani to strata czasu nerwów oraz pieniędzy. Wypisuje zazwyczaj bardzo drogie leki ( ciekawe dlaczego? skoro inny dermatolog był tym zaskoczony) Tak więc niepotrzebnie wydałam bardzo dużo pieniędzy na leki. Paradoksalnie przy mojej dolegliwości bardziej pomogła mi kosmetyczka niż lekarz. Pani Doktor to" prawie " ( prawie robi duzą różnicę ) lekarz akademicki.... rozkłada książki i wygłasza piękne eseje cytując autorytety... szkoda, że niestety jej diagnozy i leczenie są jak kulą w płot... Kiedy zwróciłam uwagę Pani Butkiewicz, że przez dwa miesiące nie jest mi w stanie pomóc...poczuła chyba się urażona i zakazała rejestracji w jej gabinecie i tu uwaga...wysyłając na mój prywatny adres korespondencje:) iż odmawia dalszego leczenia przy braku współpracy z pacjentem ( powiedziałam jedynie Pani dr iż jej drogie leki można generalnie w te książki włożyć )...uważam ze to hańba dla Matopatu w którym przyjmuje. A teraz już finalnie pragnę dodać, że na moje szczęście w tej samej placówce zarejestrowałam się do innego dermatologa, który podczas jednej wizyty był w stanie zdiagnozować prawidłowo i wręcz babcinym sposobem pomóc przy moich dolegliwościach.

• 1

Witam, niestety zawiodłam się na Pani doktor. Miałam nadzieję, że potraktuje poważnie moje problemy. Nie dowiedziałam się nic, oprócz tego, że nie ma dla mnie skutecznego, a nawet jakiegokolwiek leczenia.

• 1

Pani doktor nie wysłuchała mojego problemu, a chciałem opisać go dokładnie. Na moje próby opisania problemu usłyszałem, że "nie mam być mądrzejszy od lekarza". Miałem wrażenie, że marnuje jej cenny czas. Przepisała leki, które absolutnie nie pomogły, a do tego była bardzo nieuprzejma. Zbywała moje pytania o dolegliwość. Nie polecam nikomu.

• 1

Nie polecam Pani doktor nikomu. Nie potrafiła powiedzieć nic nowego o chorobie nie podeszła nawet do pacjenta bo w karcie miała opinię innego lekarza. Polecała leki sponsorowane. Wydaję mi się że kto jak kto ale dermatolog powinien mieć zadbaną skórę twarzy a tak nie jest. Wyprosiła Nas z gabinetu przed upływem czasu!!!

• 3

Mała ilość poświęconego czasu, pomimo prywatnej wizyty. Do tego, nie dowiedziałam się niczego nowego. Pani doktor może i jest osobą kompetentną, ale mnie nie przekonała.

• 3

Pani miła, doświadczona,kompetentna. Ale za taką kwotę wymagałabym chociaż dokładnego określenia dolegliwości... A chyba o to nam chodzi. Mimo wszystko polecam ponieważ to , że mi Pani nie pomogła to myślę że zna sie na zawodzie. Pozdrawiam.

• 5

Polecam - profesjonalnie przeprowadzony zabieg laserowy z pełnym wyjaśnieniem dalszego postępowania oraz leczenia.

• 1

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! NAJGORSZY JAKI MOZE BYC. ludzie czekaja na wizyte, a lekarz w ogole nie przychodzi do pracy. a nikt pacjentom nie daje znac, ze lekarz nie ma zamiaru przyjsc.

• 4

Na początku nie była miła,bo się wymądrzałem ponieważ dość miałem już dermatologów.Powiem tak...babka poważnie podchodzi do tematu myśle, że jest to prawdziwy dermatolog - polecam i pozdrawiam Panią. D.J

• 5

Dawno nie spotkałam się z tak miłym, cierpliwym i kompetentnym lekarzem. Pani doktor cierpliwie mnie wysłuchała, szczegółowo przeprowadziła wywiad, obejrzała zmiany i trafnie postawiła diagnozę.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

• 1

czekałam na wizytę dwa miesiące ,a pani doktor poświęciła mi dosłownie cztery minuty ,prawie się nie odzywając .napisała receptę i na drugiej kartce jak stosować leki i nie tłumacząc niczego powiedziała że tu mam napisane jak stosować.nie wiem czy to dlatego że byłam w przychodni a nie prywatnie .nie polecam.

• 2

Miła sympatyczna ale nie uleczyła.. a nie o to chodzi prawda?

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat