lekarz Katarzyna Butkiewicz

2,7
2,7
2,5
2,5

Niestety, moje doświadczenie z tym lekarzem było bardzo niezadowalające. Mimo notorycznych pojawiających się objawów, lekarz odmówił przeprowadzenia jakichkolwiek badań, twierdząc że nie ma potrzeby, ponieważ w danym momencie nic nie widac, i nie ma co leczyć (Pani chyba myśli że umówie do jakby się wydawało "specjalisty" jest łatwe i można to zrobić z dnia na dzień. Nawet wobec innych widocznych problemów zdrowotnych, lekarz nie wykazał minimalnego zainteresowania, nie wstając nawet zza biurka. Nie polecam tego lekarza nikomu, kto poszukuje kompetentnej i troskliwej opieki medycznej.

Totalne dno brak zainteresowania dolegliwością u córki.. Pani doktor przepisała maść za 80 zł, który nie wolno stosować u dzieci poniżej 12 roku życia a córka ma 9 lat i kazała stosować codziennie. Koszt wizyty 200 złoty za 2 minuty porady. Nie polecam !!!!!!

Wizyta trwała 5 min. Zero zainteresownia ... nawet Pani doktor nie obejrzała stanu skóry ...wypisana recepta nic więcej.

Moje słowa wdzięczności są nie do opisania. Na reszcie trafiłam z córeczką pod znakomite ramiona. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Z uśmiechem Pani doktor przywitała mnie i Moją córeczkę która była pacjentem. Bardzo miła atmosfera i wyjaśnienie pod każdym najmniejszym szczegółem wszystkiego. Jestem zachwycona. Jeszcze raz dziękujemy Pani doktor i mam nadzieję, że wrócimy jeszcze do pani z pokazaniem rezultatów leczenia. Polecam ! Pani doktor na 6+ ! Oby więcej takich lekarzy i świat staje się piękniejszy !

Jestem zachwycona.
Polecam ! Pani doktor na 6+ !
Oby więcej takich lekarzy i świat staje się piękniejszy !

ŻENADA. Stwierdziła, że ona jest lekarzem a nie ja, z takimi chorobami jak moja "trzeba nauczyć się żyć", traktuje pacjentów jakby byli chłopami pańszczyźnianymi, nic nowego się od niej nie dowiedziałem, kompletny brak choćby najmniejszych chęci pomocy nie mówiąc już o podejściu do pacjenta. Nie polecam nikomu, chyba, że nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy.

Byłem pierwszy raz u dermatologa i mam nadzieję, że takie wizyty nie są normą. Zero zainteresowania, raczej poczucie zlekceważenia, poświęcony czas Pani doktor ok. 7-8 min., żadnego wywiadu, przypisanie leków (chociaż wytłumaczyła i opisała stosowanie i leczenie). Never again. Przebieg wizyty wpływa również na moją ocenę całego szpitala. Cena/jakość : 1/5

Zdecydowanie polecam!! Rzetelna i kompetentna porada, po wizycie pozostaje wrażenie, że pani doktor była w jej trakcie w 100% zaangażowana. Do problemu podeszła z cierpliwością i kompleksowo przeanalizowała mój problem skórny (dieta, tryb życia itp). A co jeszcze ważne - nie wymusza następnych wizyt, tzw kontrolnych. Polecam !!

Super!...................................................................................................

Niedawno odbylam wizyte w Matopacie. Jestem bardzo rozczarowana. Uwazalam iz w tym szpitalu uzyskam fachowa porade. Pani doktor nie wykazala duzego zainteresowania problemem. Wyszlam po ok5 minutach bez zadnej rady ani rozpoznania. Stracony czas i 100 zl. Pozostaje szukac pomocy u innego lekarza. Nie polecam.

Super lekarka! Kompetentna, odważna, poradziła sobie z problemem mojej skóry, z którym inni lekarze bezskutecznie borykali się latami! Polecam!!!