lek. dent. Katarzyna Charazińska-Carewicz

Chodzę do tej pani od 3 lat w ramach funduszu NFZ...mam 32 lata (aktualnie) i to ona jedyna powiedziała,co mam robić w moim przypadku,gdyz okazało się, że mam b.duży zanik kości (jak na mój młody wiek, ludzie w wieku 60 lat taki mają) i pokierowała mnie do ortodonty...juz 3 rok nosze aparat (mam nadzieje,ze niedługo koniec:-) i zamierzam wkrótce ją odwiedzić....również chciałam udać się do niej prywatnie i powiedziała, że mam chodzić w ramach funduszu...jest naprawdę super, polecam ja każdemu kto ma problemy z przyzębiem:-) a

a

bardzo ok, byłam u niej w ramach NFZ, polecił mi ją mój dentysta (jej były student) i faktycznie kompetenta, na moja propozycję że zgłoszę sie do niej prywatnie odpowiedziała, że nie ma takiej potrzeby i mam dalej chodzic w ramach fundusz...tak więc kolejny dowód na to, że nie jest naciagaczem:-)

Dr Charazinska jest bardzo dobrym fachowcem i cudowna osoba. Mialam przyjemnosc byc jej studentka i z tej perspektywy dokladnie widac kto jest mily, gdy dostaje pieniadze a kto jest mily z natury, bo lubi ludzi. Dr Charazinska jest ulubienica wiekszosci studentow. Jest naprawde najlepsza:)

Nie ma co komentować. Fachowiec. -------------------------------------------------------