lekarz Katarzyna Dmitruczuk

Dermatolog, Wenerolog

2,5

LITOŚCI - lekarz kompletnie nie zainteresowany wysłuchaniem pacjenta dopytaniem o cokolwiek... poświęcony czas nie przekraczał 5 min , mimo kilkukrotnemu przypominaniu co mnie sprowadza pani miała swoją teorię ... tłumaczyłem że nie jestem już 1 raz z moim problemem , że miałem poprzednio wykrytą w badaniu bardzo poważną bakterię i mimo dwukrotnego przeleczenia kłopot wrócił ( niestety przeprowadziłem się z innego miasta stąd wizyta w innej przychodni ) ... jakie stosowałem leki i na które reagowałem bardzo źle ... proszę o skierowanie na badania a pani po co ... ja podejrzewam ( żałosne zamiast zlecić badanie i dobrać leczenia pani podejrzewa - wróży - oczywiście zupełnie inną chorobę jak mówiłem że miałem ) ..po naleganiu wypisuje zlecenia badan ....i jakie wstępnie leki .... te na które mówiłem że reaguję źle i objawy zamiast ustępować nasilają się .... MOIM ZDANIEM OMOJAJ Z DALEKA

Dzięki Pani doktor udało mi się skutecznie pozbyć trądzika na twarzy z którym zawsze się borykałam. Polecam.

Bardzo nie uprzejma brak kontaktu z pacjentem nie polecam, na odczepnego robi co do niej należy ,ja już się więcej tam nie pojawię.

A ja przeciwnie , jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor poleciła mi bardzo skuteczne i niedrogie leki na trądzik . Jestem z jej leczenia bardzo zadowolona. Polecam .

Jestem z jej leczenia bardzo zadowolona. Polecam .