Katarzyna Donocik

Położna

Pani Kasia jest położną bardzo sympatyczą, wszystko wytłumaczy i doradzi ,co wiąże się z jej doświadczeniem.Widać ,że lubi dzieci i swoją pracę.Bardzo polecam z całego serca Panią Kasię.

Ciepła, wyrozumiała, życzliwa i cierpliwa ... każde pytanie traktuje poważnie, udziela konkretnych odpowiedzi, słucha, uspokaja, jak trzeba tłumaczy 10 razy, pełny profesjonalizm i poświęcenie od spotkania przed porodem , poprzez poród i porady po porodzie ... zawsze dostępna .

Serdecznie polecam Panią Kasię. Dzięki niej miałam doskonałe warunki rodzenia. Doskonale wie czego potrzebujesz, wie jak podejść kobietę by nie rezygnowała, żeby poród trwał jak najkrócej i przebiegał według Twoich wytycznych uzgodnionych przed porodem. Zadbała o każdy szczegół, a przede wszystkim dzięki Niej moje dziecko przeżyło!!! Anioł z Tej kobiety! Będę jej wdzięczna do końca życia. Nie wyobrażam sobie kolejnego porodu bez Niej !!!

Najlepsza pomoc przy porodzie jak i przed i po. Pełen profesjonalizm a przy tym fajna atmosfera. Polecam Panią Kasie każdej ciężarnej !

Najlepsza pomoc przy porodzie jak i przed i po.
Pełen profesjonalizm a przy tym fajna atmosfera.
Polecam Panią Kasie każdej ciężarnej !

Polecam i jeszcze raz polecam! Panią Kasię polecił mi lekarz i jestem mu za to bardzo wdzięczna. To bardzo ciepła i miła osoba. Zna się na swojej pracy i bardzo pomogła mi przed, podczas i po porodzie. W razie potrzeby zawsze pod telefonem, mogłam do niej zadzwonić z każdym pytaniem czy niepokojącą mnie sytuacją. Podczas porodu korzystałam z wszelkich dobrodziejstw szpitala i dostępnych wspomagaczy. Cały czas była przy mnie, pomagała, wspierała i instruowała. Na bieżąco informowała mnie o sytuacji. Z Panią Kasią czułam się jakbym rodziła z mamą u boku.

Polecam i jeszcze raz polecam!

nie polecam, złe obycie się z pacjentem, do tego niestosowne zachowanie w czasie pracy

Bardzo dobry fachowiec. Kompetentna, miła i przyjazna. Podtrzymuje na duchu i pomaga w tych najważniejszych chwilach. Gorąco polecam!!!!

Super. Polecam wszystkim tego najwyższej klasy fachowca. Wiedza Pani Kasi i doświadczenie zadowolą najbardziej wymagającą przyszłą mamę i sprawią, że jej dziecko przyjdzie na świat bezpiecznie.

Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu Pani Kasi moje dziecko przed wszystkim żyje i urodziło się zdrowe a poród odbył się bez komplikacji. Będę Jej wdzięczna do końca życia.

Opiekowała sie mna w trakcie ciązy i była obecna przy porodzie, nie wyobrażam sobie gdyby nie było jej przy nastepnym. Miła, usmiechnieta, budzaca zaufanie, pacjenta traktuje jak kogoś bliskiego, podnosi na duchu. GORACO POLECAM