lekarz Katarzyna Dziubińska-Sławek

Neurolog

Pani doktor Dziubińska to lekarz którego szukałam - z powołaniem, pasją i wiedzą. Rzetelnie podchodzi do wizyty, wszystko mi wytłumaczyła, poświęciła mi tyle czasu ile było potrzebne, pokrzepiła i co najważniejsze w końcu czuję się znacznie lepiej! Zwróciła też uwagę na inne aspekty i zleciła dodatkowe badania, bo okazało się, że konieczna była też wizyta u innego specjalisty, bo miałam problem nie tylko neurologiczny, co inni lekarze bagatelizowali. Jeśli to Pani czyta - po stokroć dziękuję za powrót do normalności!

Często towarzyszę mojemu tacie na wizytach lekarskich i szczerze mówiąc niewielu lekarzy do tej pory moglibyśmy polecić. Jednak Pani Dziubińska zrobiła na mnie i na moim ojcu ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i podejście do pacjenta pierwsza klasa (a tata bywa namolny ;-) ) Z pewnością Pani doktor jest lekarzem z sercem i pasją a przede wszystkim osobą, którą możemy polecić z czystym sumieniem.

Mnie pani Doktor przyjęła w przychodni na ul Niecałej, jest to specjalista któremu absolutnie nie można nic zarzucić. Ma profesjonalne podejscie do pacjentów i przy tym bardzo sympatyczną osobowość. Polecam każdemu, to naprawde wspaniały lekarz.

Pani doktor przyjmuje w Luxmedzie. Jest wykwalifikowanym specjalistą- do tego Jej kultura przewyższa najśmielsze oczekiwania. Podziwiam i polecam każdemu

Pani dr jest doskonałym lekarzem neurologi. Pomogła mojej mamie w związku z drętwieniem ręki. dobrze dobrała leki, a do tego przyjmuje w Luxmedzie w Lublinie gdzie mamy stałą opiekę. Pani dr jest bardzo sympatyczna i nigdy nie odsyła mojej mamy z pod gabinetu nawet jak ma wielu zainteresowanych pacjentów. Super specjalista. bardzo polecam ja każdemu.

Przyjmuje w nowej placówce Luxmedu. Duży parking, winda, nowoczesne gabinety - to już bardzo pozytywnie wpłynęło na moją ocenę. Dr Dziubińska - to prawdziwy specjalista. Bóle w kręgosłupie nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Doktor pokierowała mnie na zabiegi, po kontroli dostałam leki ( o dziwo ! nie drogie!) i bóle minęły. Mam oczywiście dalsze zalecenia do których muszę się stosować, ale co ważniejsze już jest lepiej. Sama doktor do osoba ciepła, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem.