mgr Katarzyna Fiszermgr Katarzyna Fiszer - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

Podstawy wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii zdobyłam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim, a posiadane umiejętności doskonaliłam i rozwijałam podczas kursów specjalistycznych na dwóch prestiżowych, amerykańskich uczelniach - Northwestern University oraz Michigan University, a także w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Moja praca podlega stałej superwizji. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam pracując przede wszystkim z młodzieżą i dorosłymi.
Od wielu lat pracuję jako nauczyciel akademicki. Współpracuję również z licznymi czasopismami oraz portalami internetowymi, a także świadczę powypadkowe wsparcie psychologiczne dla pracowników PKP i PLK.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, a także terapię par i rodzin. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym dla dorosłych i młodzieży.

Pracuję przede wszystkim w nurcie krótkoterminowym, co pozwala znacznie skrócić czas terapii i osiągnąć oczekiwane efekty przy jak najmniejszej liczbie spotkań. Oznacza to, że w trakcie spotkań koncentrujemy się na bieżącym problemie i tych elementach życia w których klient chciałby uzyskać zmianę lub poprawić swoje funkcjonowanie. Dzięki takiemu podejściu oraz intensywnej pracy terapeutycznej oczekiwane efekty udaje się uzyskać w ciągu 6 – 10 spotkań. Każda sesja trwa 60 minut.

Na wizyty można umawiać się telefonicznie lub drogą mailową.

Ja do Pani Kasi trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Miałem problemy ze snem,stany leku ale już zapomniałem o tym dzięki Pani Kasi. Dzięki rozmowa szybko wszystko ustalo. Profesjonalne podejście, no i bardzo sympatyczna jest Pani terapeuta:-) Dziękuję i polecam

Od jakiegoś czasu spotykam się z Panią Kasią. Niezwykle profesjonalna i życzliwa osoba. Zawsze znajdzie czas, doradzi, pomoże spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Z całą pewnością jeszcze nie raz trafię do niej na "kozetkę".

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Doskonały specjalista, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Trafiłam do pani Kasi, ponieważ nie potrafiłam sobie poradzić ze sobą po trudnym rozstaniu. Po kilku spotkaniach nie tylko czułam się lepiej, ale inaczej potrafiłam spojrzeć również na swoją przyszłość.