mgr Katarzyna Gębska

Psycholog, Psychoterapeuta

Podaczas rozmowy tworzy mila i przyjazna atmosfere. Jest konkretna. Skupia uwage na tym, co wazne. Potrafi wyjasnic znaczenie jakiegos mechanizmu, itp. jezykiem przystepnym,prostym. Stara sie zrozumiec lub ulatwia przezywanie uczuc, emocji. Jest zyczliwa, stara sie pomoc rowniez w sprawach nie zwiazanych z terapia. Odczuwa sie zainteresowanie osoba potrzebujaca pomocy i jej problemami. Czesto ma sie sie do czynienia z specjalistami malo angazujacymi sie w swoja prace. Jest zaangazowana i zainteresowana wszystkimi aspektami terapii. Jest takze pewna siebie,ale niezarozumiala. Wykazuje sie madroscia i dojrzaloscia. Potrafi efektywnie pomoc. Uwazam,ze jest kompetentnym psychologiem. Polecam

Ja mam zupełnie inne zdanie na temat spotkań z Panią Kasią, dlatego postanowiłam w tym miejscu się nimi podzielić. Wychowałam się w rodzinie z problemem alkoholowym i z tym wiązało się mnóstwo trudności w moim obecnym życiu. Ciepło i zrozumienie ze strony Pani psycholog pozwoliło mi stawić czoła przeszłości, skupić się na swoich emocjach, poznać własne potrzeby, dać sobie prawo, żeby żyć własnym życiem bez odpowiedzialności za cały świat. To zmieniło moje życie.

Zupelnie nie polecam tej Pani psycholog. Mimo ze sprawia wrazenie kompetentnej i fachowej, to wielogodzinne rozmowy nie daja wlasciwie niczego, a jedynie zabieraja pieniadze z portfela. Strata czasu i pieniedzy.