lek. med. Katarzyna Góra

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie - wydział lekarski. Kwalifikacje zawodowe uzyskane podczas pracy w katedrze i klinice chorób wewnętrznych, nadciśnienia tętniczego i angiologii.

Świetny lekarz, lekarz z powołania, mówi ze lubi pracować i udowadnia to na każdym kroku. Brak mi słów dla Pani Doktor, gdybym mogła wystawić wyższa niż 5 ocenę, wystawiłabym bez zastanawiania. Absolutnie indywidualne podejście do pacjenta, pani doktor żaden szczegół nie umknie. Wszystko jest jasne i klarowne, pani Góra nie skąpi czasu swoim pacjentom, wytłumaczy dokładnie wyniki badań, działanie leków rodzaj schorzenia, możemy się czuć przy lekarzu bezpiecznie. Absolutnie polecam!

Mam dobrą wiadomość. Pani Katarzyna nadal przyjmuje w Enel-medzie. Byłem pierwszy raz i byłem w szoku. Chciałbym, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega schorzenie, jakie działanie mają leki, dała opcje leczenia z antybiotykiem lub bez i robiła to wszystko z uśmiechem na twarzy. Enel-med - gratulacje, takiego lekarza w swojej kadrze

Już niestety pani doktor nie przyjmuje w Enel-med . Może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje. Warto za panią doktor wędrować.

Najlepszy lekarz na świecie. Niepowetowana strata, doktor nie przyjmuje już w Enel-Medzie. Niepowetowana strata :-(

Super pani doktor! Chodzę do niej od ponad roku i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza. Poleciłam znajomym i mają takie samo zdanie jak ja. Tak jak napisał borekman Pani doktor do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Jest bardzo miłą i otwartą osobą. Jest pierwszym lekarzem który zawsze interpretuje mi wszystkie wyniki badań. Do tego to świetny fachowiec, który odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszystkie wątpliwości. Naprawdę polecam:)