lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

Kardiolog

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.

Bardzo miła pani doktor i uprzejma, wszystko dokładnie wyjaśni, bardzo dobre podejście do pacjenta i kompetentna. Polecam

Barbara. Pani doktor bardzo miła i kompetentna, potrafi wysłuchać pacjenta i wszystko dokładnie wytłumaczyć.

Barbara. Pani doktor bardzo miła i kompetentna, potrafi wysłuchać
pacjenta i wszystko dokładnie wytłumaczyć.

Miła, kompetentna, z fachowym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi pomóc, doradzić nie tylko w sprawach typowo kardiologicznych.

Bardzo miła pani doktor i zna się na swojej pracy. Zawsze uprzejma, wszystko wyjaśni po ludzku, dobre podejście do pacjenta i kompetentna. Polecam

Przemiła, kompetenta lekarka. Dokładnie analizuje wyniki badań, poświęca sporo czasu pacjentowi. Polecam ; )

Skorzystam z konsultacji ponownie. Lekarz znany mi od 12 lat.Jest specjalistką również w innych dziedzinach medycyny, nie tylkoo w kardiologii

Polecam. Do tej pory nikt nie "ustawił" odpowiednio mojego leczenia. Już po 2 wizycie u Pani Doktor czuję się świetnie. Okazało się, że odpowiednia diagnoza i włączenie odpowiednich leków, odstawienie innych zdecydowanie poprawiło moje samopoczucie.

Gorąco polecam. Pani doktor jest doskonałym fachowcem i do tego jest bardzo miła. Poświęciła mi 30 minut i ustawiła leczenie. Już po kilku dniach czułam się dużo lepiej.