lekarz Katarzyna Hanak

2,7
2,9
2,7
2,6

Bardzo dobry lekarz i miła osoba, jestem bardzo zadowolona z wyleczonej choroby rogówki oka, szybka pomoc i wdrożenie odpowiednich leków zmniejszyły czas leczenia. Polecam Panią Doktor Katarzynę Hanak

Bardzo niemiła lekarka. Jeśli lekarz zaczyna rozmowę od słów "Po co pani tu przyszła? Dlaczego nie poszła sobie pani do swojego lekarza?", to wiadomo, że wizyta nie będzie przyjemna. Myślę, że nikt nie ma takiego hobby, żeby zwiedzać szpitale wieczorami. Skoro zjawia się pacjent to po prostu potrzebuje pomocy, której z jakiegoś powodu nie uzyskał w ciągu dnia. Głupie komentarze i wrażenie, że pani doktor pracuje za karę - jedyne co odczuwam po wizycie.

Pani doktor nie ma wstydu ani wiedzy. Jest nie opanowana osoba ktora nie powinna leczyc ludzi. Faktycznie czytajac opinie mozna sie zgodzic ze pracuje za kare. W zadnym wypadku nie polecam konsultacji z tym rzekomym lekarzem.

Pani doktor nie ma wstydu ani wiedzy.
Jest nie opanowana osoba ktora nie powinna
leczyc ludzi.
Faktycznie czytajac opinie mozna sie zgodzic ze pracuje za kare.
W zadnym wypadku nie polecam konsultacji z tym rzekomym lekarzem.

Pani okulista pracuje za karę, krzyczy na pacjentów i robi łaskę że wogóle przyjmuje. Powinna zmienić zawód. Totalna porażka.

Nie uprzejma. Robi łaskę że przyjmuje pacjentów. Nie chciałabym źle doradzać ale moje wrażenie jest okropne. Ja z dobrej woli drugi raz nie pójdę.

Ta siksa kiedy była na stażu już leczyła i brała 100zł od "klienta" że o uprzejmośći do człowieka nie wspomnę, nie dość że nie wiedziała co mi dolega to jeszcze wyzwała od takich i owakich.Wredna baba, nie polecam.

Dobry lekarz, konkretna, nie rozwodzi się niepotrzebnie, tylko przechodzi do sedna, dobra diagnoza, dobre leczenie. Polecam

Bardzo dobry specjalista, jeśli ktoś oczekuje głaskania po głowie jak przychodzi z zapaleniem spojówek,albo innymi głupotami w środku nocy, to nie dziwię się, że Pani doktor może wydać się zirytowana, dyżury są od ratowania w przypadkach zagrożenia a nie od zajmowania się łzawiącym okiem. Dla mnie świetny fachowiec, miałam skomplikowaną operację, którą wykonała bezbłędnie dzięki czemu ciągle widzę! Dziękuję Pani Doktor!

Bardzo dobry specjalista, byłam wcześniej u kilku okulistów i nikt nie potrafił mi pomóc, dr Hanak konkretnie podeszła do sprawy, zadała odpowiednie pytania, zrobiła badanie i tego samego dnia było wiadomo jak dalej ma przebiegać leczenie. Polecam jeśli komuś zależy na dobrej diagnozie i rozwiązaniu problemu.

Niekompetentna, gdyż stwierdza u dorosłych choroby, które występują wyłącznie u dzieci. Co się z tym wiąże przepisuje złe antybiotyki i dodatkowo dzwoni gdzieś żeby się dopytać co przepisać. Na prawdę nie polecam.