Katarzyna Hoffman

Wałbrzych
50,773576316,2772842

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.55
12 opinii

Nie mogę się zgodzić z poprzednimi opiniami. Byłam na komisji 20-05-2014r. Pani doktor jest przemiłą osobą. Bałam się jak każdy kto staje przed komisją. Nie musiałam udowadniać , że jestem chora. Badanie było krótkie i rzeczowe. Jest to lekarz kompetentny i życzyłabym sobie żeby więcej było takich lekarzy orzeczników.

Bylam na komisji w Zusie. Pani doktor byla opryskliwa, niekompetentna i podwazyla opinie mojego neurologa, 2 neurochirurgow, u ktorych mialam konsultacje i ktorzy skierowali mnie na operacje kregoslupa ledzwiowego. Wydaje sie, iz jednoznaczne wyniki rezonansu magnetycznego tez dla pani doktor nic nie znacza. Bylam miesiac przed operacja, mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, nogi i posladka i funkcjonowalam tylko dzieki silnym lekom przeciwbolowym: Ketonal, Tramal, ktore dawaly mi ulge na 2 do 4 godzin.Bol nieznancznie zmniejszal sie tylko w pozycji lezacej. A pani doktor stwierdzila w raporcie,ze moge pracowac i dzieki niej wstrzymano mi zasilek chorobowy. Teraz nie mam zadnych pieniedzy, zeby splacac kredyt za dom, jestem w okresie rekonwalescencji po operacji ( implanty w odcinku ledzwiowym L4/L5) i przez nastepne 2 - 3 miesiace nie moge wrocic do pracy.Dziekuje pani doktor. Wszystkich przestrzegam przed ta lekarka.

Pani doktor jest bezczelna bylam na komisji w zus nie czytala moich dokumentow tylko tak popatrzyła i powiedziała ze bogata jest moja dokumentacja na koniec powiedziala ze musi zweryfikowac popiery i za tydzien dostałam decyzje odmownie .Choruje na nadcisnienie jestem po udaze muzgu, zwyrodnienie bioder i kregosłupa ,nadczynnosc tarczycy,bolerioza. to jest potwór a nie lekarz Podwarza opinie lekaerzy neurolaga i specjalistów

komisja zus.pani doktor mówi pacjentowi że jest chory,bez oznak na poprawę,wizyta długa to jest zmyłka że niby dobrze pracuje i następnie przychodzi odpowiedż odmowna że renty nie ma.kto nie zrobił kariery jako lekarz to pcha się do zusu na orzecznika bawić się w panią życia i śmierci i idzie póżniej do domu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku

pani doktor niby miła-ale fałszywa i tak jak ktoś napisał uważa się za najlepszą znawczynią.Nie rozumie co znaczy ból-pewnie nigdy nic ją nie bolało.Oby ją kiedyś spotkało to samo co dzięki niej przeżywają pacjenci.

Byłam u tej Pani na komisji z ZUSie ból ramion i głowy który nie ustępuje po wypadku w 6 miesięcy po zdarzeniu nie są następstwem kolizji i nie mam żadnego uszczerbku na zdrowiu. Wiec co jest przyczyną - złe odżywianie?? Nie polecam

lepiej na tę Panią nie trafić w zusie niby fajna i wyrozumiała ,ale nie rozumie chorego człowieka... życzę JEJ DUUUUŻO ZDROWIA , bo sama go niemam a decyzje dostałam odmowną , zbyt mało zapoznała się z dokumentacją

Byłem na badaniu u pani dr Katarzyny Hoffman skierowany przez ZUS pani dr dokładnie przegląda dokumentacje lekarską i nie podważała moich wyników badań jak ktoś wcześniej napisał w opinii , bardzo dokładnie przeprowadziła badanie neurologiczne i wywiad lekarski.

Pani doktor nie czyta dokumentacji medycznej nie zwraca uwagi na opinie innych lekarzy uważa się za wszech wiedzącą i co najważniejsze nie pamięta o przysiędze przede wszystkim nie szkodzić

Pacjentowi poświęca dużo uwagi, docieka przyczyny, w razie czego kieruje także do innych lekarzy. Uważnie słucha, zadaje sporo pytań wizyta trwa dość długo. Spokojna, rzeczowa, wyrozumiała.

bylem u niej w ZUS-ie. podważa zdjęcia rezonansu, jego opisu i nie zgadza się z opinią Prof. Neurochirurga. I do tego bardzo bezczelna i arogancka .

Jest członkiem komisji lekarskiej ZUS myslę że więcej nie trzeba.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny