lekarz Katarzyna Hoffman

Neurolog

2,5

Czytam te opinie i dzielę je na 2 kategorie- niezadowolonych z powodu komisji ZUS i zadowolonych pacjentów leczonych przez Panią Doktor. Otóż nasza historia dotyczy zarówno jednej jak i drugiej kategorii. W końcówce lat 90 mój mąż był na rencie na kręgosłup od 6 lat, i na kolejnej komisji lekarskiej trafił na Panią Doktor i to świadczenie zostało mu odebrane. Oczywiście był niezadowolony, ale do głowy nam nie przyszło podważać kompetencje lekarza a tym bardziej ją obrażać. To, że życie się mężowi skomplikowało i choroba kręgosłupa nie ustąpiła to nie było dla nas powodem do takiego hejtu. Po kilku latach trapiły męża bóle głowy, które pojawiały się niespodziewanie i były dokuczliwe. Wiele wizyt lekarskich u różnych neurologów- bardziej i mniej utytułowanych, badań lekarskich i nic! bóle nadal się pojawiały i zatruwały życie. Urazę mąż schował do kieszeni i poszedł na wizytę do Pani dr Hoffman. Badanie EEG, TK głowy celem wykluczenia guza mózgu( wtedy tylko Wrocław- początek lat 2000) i diagnoza. Trafna, dobrane idealnie leki do występujących już schorzeń i spokój do dnia dzisiejszego. W roku 2010 udaliśmy się z moją teściową do Pani doktor ze źle leczoną chorobą Parkinsona przez inną Panią neurolog. I znowu zmiana leków, dobranie do istniejących innych chorób i znów poprawa istotna, dużo mniejsze drżenie rąk i ust. PRZYPADEK? Nie , to kompetencja lekarza . Od odebrania mężowi renty upłynęło ponad 20 lat, choroba nie zniknęła, ale mąż pracuje, dba o kręgosłup i funkcjonuje normalnie.
To, że komuś zabiera się rentę nie oznacza , że trafiamy do złego lekarza, realia ZUS-owskie są takie a nie inne. Lekarz winny czy system? chyba to drugie. Jedno wiem: moim bliskim Pani Doktor bardzo pomogła, jest ceniona za wiedzę i kompetencję w środowisku lekarskim, bardzo solidnie bada i diagnozuje, EEG wykonuje na miejscu i je "czyta". Ja polecam ją bardzo, moi znajomi którzy korzystali z wizyt również byli zadowoleni. A tak na marginesie- ja zmieniałam zawód 3- krotnie, kręgosłup mam zniszczony na odcinku lędźwiowym i szyjnym, stopień umiarkowany niepełnosprawności,nadciśnienie i wiele innych schorzeń, 56 lat, ale o rencie nie myślę i nie bardzo mam ochotę aby moje składki szły na renty bo boli kogoś krzyż i ma nadciśnienie. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZDROWIA WSZYSTKIM A SZCZEGÓLNIE PANI DOKTOR

chcialabym zeby wszyscy lekarze byli tacy jak p.doktor.Zycze samych sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym

Nie mogę się zgodzić z poprzednimi opiniami. Byłam na komisji 20-05-2014r. Pani doktor jest przemiłą osobą. Bałam się jak każdy kto staje przed komisją. Nie musiałam udowadniać , że jestem chora. Badanie było krótkie i rzeczowe. Jest to lekarz kompetentny i życzyłabym sobie żeby więcej było takich lekarzy orzeczników.

Bylam na komisji w Zusie. Pani doktor byla opryskliwa, niekompetentna i podwazyla opinie mojego neurologa, 2 neurochirurgow, u ktorych mialam konsultacje i ktorzy skierowali mnie na operacje kregoslupa ledzwiowego. Wydaje sie, iz jednoznaczne wyniki rezonansu magnetycznego tez dla pani doktor nic nie znacza. Bylam miesiac przed operacja, mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, nogi i posladka i funkcjonowalam tylko dzieki silnym lekom przeciwbolowym: Ketonal, Tramal, ktore dawaly mi ulge na 2 do 4 godzin.Bol nieznancznie zmniejszal sie tylko w pozycji lezacej. A pani doktor stwierdzila w raporcie,ze moge pracowac i dzieki niej wstrzymano mi zasilek chorobowy. Teraz nie mam zadnych pieniedzy, zeby splacac kredyt za dom, jestem w okresie rekonwalescencji po operacji ( implanty w odcinku ledzwiowym L4/L5) i przez nastepne 2 - 3 miesiace nie moge wrocic do pracy.Dziekuje pani doktor. Wszystkich przestrzegam przed ta lekarka.

Pani doktor jest bezczelna bylam na komisji w zus nie czytala moich dokumentow tylko tak popatrzyła i powiedziała ze bogata jest moja dokumentacja na koniec powiedziala ze musi zweryfikowac popiery i za tydzien dostałam decyzje odmownie .Choruje na nadcisnienie jestem po udaze muzgu, zwyrodnienie bioder i kregosłupa ,nadczynnosc tarczycy,bolerioza. to jest potwór a nie lekarz Podwarza opinie lekaerzy neurolaga i specjalistów

komisja zus.pani doktor mówi pacjentowi że jest chory,bez oznak na poprawę,wizyta długa to jest zmyłka że niby dobrze pracuje i następnie przychodzi odpowiedż odmowna że renty nie ma.kto nie zrobił kariery jako lekarz to pcha się do zusu na orzecznika bawić się w panią życia i śmierci i idzie póżniej do domu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku

pani doktor niby miła-ale fałszywa i tak jak ktoś napisał uważa się za najlepszą znawczynią.Nie rozumie co znaczy ból-pewnie nigdy nic ją nie bolało.Oby ją kiedyś spotkało to samo co dzięki niej przeżywają pacjenci.

Byłam u tej Pani na komisji z ZUSie ból ramion i głowy który nie ustępuje po wypadku w 6 miesięcy po zdarzeniu nie są następstwem kolizji i nie mam żadnego uszczerbku na zdrowiu. Wiec co jest przyczyną - złe odżywianie?? Nie polecam

lepiej na tę Panią nie trafić w zusie niby fajna i wyrozumiała ,ale nie rozumie chorego człowieka... życzę JEJ DUUUUŻO ZDROWIA , bo sama go niemam a decyzje dostałam odmowną , zbyt mało zapoznała się z dokumentacją

Byłem na badaniu u pani dr Katarzyny Hoffman skierowany przez ZUS pani dr dokładnie przegląda dokumentacje lekarską i nie podważała moich wyników badań jak ktoś wcześniej napisał w opinii , bardzo dokładnie przeprowadziła badanie neurologiczne i wywiad lekarski.