lekarz Katarzyna Hoffman

Lekarz orzecznik ZUS

Pani doktor jest osoba niekompetentna, opryskliwa i bezczelna. Trafilam na nia na komisji w Zusie. Podwazyla opinie mojego neurologa, opinie 2 neurochirurgow, ktorzy skierowali mnie na leczenie operacyjne kregoslupa ledzwiowego. Jednoznaczne wyniki 2 rezonansow magnetycznych, ktore pokazywaly zaawansowana przepukline kregoslupa ledzwiowego uciskajaca na worek oponowy i korzen nerwu rdzeniowego, takze zostaly podwazone przez pania doktor. Bedac na komisji mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, promieniujace do biodra, posladka i lewej nogi. Z powodu bolu nie moglam chodzic ani siedziec. Bralam silne leki przecibolowe: Ketonal, Tramal ( ktore dzialaly ok 2-4- godzin ...

Bedac na komisji mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, promieniujace do biodra, posladka i lewej nogi. Z powodu bolu nie moglam chodzic ani siedziec. Bralam silne leki przecibolowe: Ketonal, Tramal ( ktore dzialaly ok 2-4- godzin a jedyna pozycja, w ktorej odczuwalam ulge byla pozycja lezaca. Pani doktor stwierdzila jednak, ze moge pracowac.
Dzieki jej raportowi, moj zasilek chorobowy zostal wstrzymany i teraz nie mam jak placic kredytu za dom i moge go stracic. Miesiac po komisji w Zusie u pani doktor mialam operacjie kregoslupa ledzwiowego wlacznie z wstawieniem implantow a do pracy moge wrocic za ok 3 - 4 miesiace. Dziekuje pani doktor. Przestrzegam przed ta lekarka wszystkich i zdecydowanie jej nie polecam. Bol i cierpienie pacjenta nie maja dla niej zadnego znaczenia, a miedzy wierszami stwierdza,ze pacjent udaje.

Rutyna i brak zaangażowania , przedmiotowe traktowanie chorych. Pacjent u Pani Doktor nie jest traktowany jako partner do rozmowy ,nie tłumaczy podstaw zaordynowania takiej, a nie innej kuracji. Niestety umiejętność nawiązania kontaktu z chorym jest sztuką Lekarz jest zawodem zaufania publicznego. To nie jest zawód dla każdego i warto o tym pamiętać, wybierając kierunek studiów.

Niestety umiejętność nawiązania kontaktu z chorym jest sztuką

doktor Katarzyna Hoffman nie nadaje się jako lekarz leczący pacjentów z epilepsją nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!