dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Opinii19

Robert

25.02.2016

Dr Jamroszczyk zaskoczyła miło mnie i moja zonę podejściem do nas. Oboje dopiero teraz postanowiliśmy zając się swoim zgryzem( ja 35 lat żona 30). Bardzo dokładnie nas zbadała uwzględniając rysy twarzy i zakazała usuwać jakichkolwiek zębów. Inni ortodonci przeciwnie wysyłali nas najpierw do chirurga. Po to roku leczenia stałymi aparatami jesteśmy oboje na finiszu. Bardzo dziękujemy za pomoc i profesjonalizm. Polecamy Panią Doktor Jamroszczyk z cała odpowiedzialnością wszystkim szukającym solidnego specjalisty!

Katarzyna

19.02.2016

Bardzo dobra ortodonta. Gabinet na europejskim poziomie. Efekty jej pracy widać po uśmiechu moich znajomych którzy byli jej pacjentami. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Maja powód. Naprawdę holiwoodzkie uśmiechy!

21.07.2011

Wspaniała specjalistka. Zajmuje się stomatologią i ortodoncją. Niesamowite wyczucie estetyki, dokładność i cierpliwość. Ma na uwadze zdanie pacjenta, kulturalna i na poziomie. Polecam.

Ma na uwadze zdanie pacjenta, kulturalna i na poziomie.
Polecam.

25.08.2011

Pani Doktor spełniła moje oczekiwania. polecam ją innym pacjentom, bo wzbudza zaufanie, kompleksowo traktuje problem zębowy patrząc na wszystko- zwłaszcza na rysy twarzy. Tłumaczy wszystko dokładnie. ponadto jest miła i uprzejma.

17.01.2013

Właściwie leczę się u niej ortodontycznie, ale z powodu jej dokładnośi i wyczucia estetyki polecam wszystkim pacjentom.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Szczecin"?

Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom. Ewa Mazurek
Malczewskiego 8B/1