dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Robert

25.02.2016

Dr Jamroszczyk zaskoczyła miło mnie i moja zonę podejściem do nas. Oboje dopiero teraz postanowiliśmy zając się swoim zgryzem( ja 35 lat żona 30). Bardzo dokładnie nas zbadała uwzględniając rysy twarzy i zakazała usuwać jakichkolwiek zębów. Inni ortodonci przeciwnie wysyłali nas najpierw do chirurga. Po to roku leczenia stałymi aparatami jesteśmy oboje na finiszu. Bardzo dziękujemy za pomoc i profesjonalizm. Polecamy Panią Doktor Jamroszczyk z cała odpowiedzialnością wszystkim szukającym solidnego specjalisty!

Katarzyna

19.02.2016

Bardzo dobra ortodonta. Gabinet na europejskim poziomie. Efekty jej pracy widać po uśmiechu moich znajomych którzy byli jej pacjentami. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Maja powód. Naprawdę holiwoodzkie uśmiechy!

Ola@poczta.fm

19.02.2016

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Katarzyny Jamroszczyk. Fajna konkretna i bardzo profesjonalna. Wysoka kultura osobista i wewnętrzny spokój. Klasa!

Anonim

05.02.2013

trochę to trwało zanim się zdecydowałam na pierwszą wizytę. Obawiałam się wysokich cen i nieprzyjemnych doznań-jak to u dentysty. Muszę tu napisać, że wizyta nie miała nic wspólnego z tradycyjnym przebiegiem. Była to głównie miła, spokojna rozmowa a przy okazji badanie. Ceny normalne, a jako studentka dostałam nawet rabat, który doktor sama mi zaproponowała. Obalam mity, że u ortodontyboli i jest drogo.

Anonim

04.02.2013

Ceny przystępne. Dobra w tym co robi. Z podejsciem do pacjentów. Wszystko OK.

Ceny przystępne. Dobra w tym co robi. Z podejsciem do pacjentów. Wszystko OK.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Szczecin"?

None
ul. Jacka Malczewskiego 8B/1