Katarzyna Kleczkowska

Położna

Rodziłam w lutym 2024 w Szpitalu na Madalińskiego. Ciężko ubrać w słowa ogromne wsparcie jakie otrzymaliśmy od Kasi przed porodem, w jego trakcie oraz po. Kasia jest cudowną osobą z niesamowitą aurą naokoło siebie. Posiada ogromną wiedzę, jest mega profesjonalna w tym co robi, a do tego to cudowna osoba, która przygotowała nas i pozwoliła przejść przez poród w piękny sposób. Był to mój drugi poród i został przez Kasię odczarowany. Jeżeli szpital na Madalińskiego to tylko z Kasią :))) sam szpital też baaaardzo polecam, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Urodziłyśmy z Kasią dwójkę moich dzieci i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jej miejscu. Zawdzięczam jej dwa cudowne porody, pełne mocy, intymności i poczucia bezpieczeństwa, w całkowitej zgodzie ze sobą. Drugi poród odbierała do wody, co było fantastyczne! Jest konkretną, klarowną, ciepłą osobą, ma się poczucie, że wie co robi i warto jej zaufać. Jeszcze przed porodem przeznacza wystarczającą ilośc czasu na wydeptanie gruntu - na szerokie omówienie obaw, wątpliwości, oczekiwań. Jestem przeogromnie wdzięczna losowi, że na nią trafiłam!

Rodziłam z Panią Kasią 06.11.2023 w szpitalu Świętej Rodziny na Madalińskiego. Poród siłami natury z pomocą Pani Kasi trwał 13minut. Kobieta anioł, najlepsza położna jaką spotkaliśmy. Jest prawdziwą położną z powołania. Ciepła, serdeczna, mega duży zapas wiedzy i doświadczenia. Czuliśmy się bezpiecznie, niczego bym nie zmieniła jeżeli chodzi o poród. Będę polecać każdemu ! Kolejny poród tylko pod opieką Pani Kasi. Serdecznie dziękujemy za Wszystko ! 😊

Rodziłam z dedykowaną położną Kasią Kleczkowską w listopadzie 2023 roku na Madalińskiego i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Kasia towarzyszyła nam w całym porodzie i była dla nas ogromnym wsparciem. Jest ekspertem w tej dziedzinie, a jej doświadczenie było widać na każdym etapie porodu. Kasia zapewniła nam opiekę na najwyższym poziomie, a wszystko przebiegało we wspaniałej atmosferze. Dzięki niej udało się ochronić krocze. Kasia była do naszej dyspozycji już w tygodniach przed porodem, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać nawet najmniejsza wątpliwość. Czuliśmy jej wsparcie, spokój i życzliwość, co było bardzo ważne w tym wyjątkowym i trudnym dla nas czasie.. Kasia jest wspaniałą, życzliwą, ciepłą i pomocną osobą. Dziękujemy za wszystko! Dzięki Kasi poród przebiegł szybko i bez komplikacji.

Polecamy również udział w szkole rodzenia Kalina. Zajęcia prowadzone przez Kasię i Anię Kalinowską na najwyższym poziomie. Wspaniałe przygotowują do porodu i pierwszych chwil z noworodkiem. Obie prowadzące dzielą się swoją wielką wiedzą i ogromnym doświadczeniem.

Super kompetentna, profesjonalna a przy tym otwarta i empatyczna położna. Pozostawaliśmy w stałym kontakcie w okresie okołoporodowym, dzięki czemu wiedziałam jak się przygotować. Sam poród dzięki niej stał się znośny. Nie wyobrażam sobie porodu bez niej. Polecam każdemu!

Najlepsza decyzja w moim życiu! Dzięki Kasi pomimo 24h wywoływania porodu wspominam ten czas bardzo pozytywnie! Super kobieta z ogromna wiedzą, fajnym podejściem do pacjentki i humorem! Zaopiekowała się mną długo przed porodem udzielając informacji co robić jak ćwiczyć co jeść co suplementowac aby było dla mnie jak najlepiej. Pomimo długiego wywoływania porodu dzięki Kasi i stosowaniu sie do jej zaleceń skończyłam bez pęknięcia czy uszkodzenia krocza, dzieki czemu dzień po porodzie czułam sie jakbym nigdy nie musiała rodzic! W szpitalu nie musiałam się niczym martwić od dnia przyjęcia na odział do dnia wyjścia ze szpitala. Nie wyobrażam sobie porodu bez Kasi i juz dziś z mężem wiemy ze przy kolejnym porodzie ponownie chcemy aby Kasia była z nami!

Urodziłam z Kasią 12.05 i jestem ogromnie jej wdzięczna za opiekę przed i w trakcie porodu, ludzkie podejście, ogrom wiedzy i prowadzenie mojego pierwszego porodu w taki sposób, że wspominam ten czas z dużym sentymentem i miłością. Po 2 godzinach pierwszej fazy porodu dostałam znieczulenie, pani Kasia rozkręciła poród wszystkimi sposobami, co sprawiło, że po 2 kolejnych godzinach powitaliśmy na świat moją córeczkę. To było naprawdę wielkie rodzinne wydarzenie! Polecam każdej kobiecie całym sercem!

Polecam każdej dziewczynie, aby podczas porodu spotkała na swojej drodze takiego Anioła jak pani Kasia! Niezwykły profesjonalizm, empatia i zaangażowanie w pracę, ale tez przede wszystkim spojrzenie z szacunkiem i poszanowaniem na kobietę w tym trudnym i wymagającym czasie. Pani Kasia odbierała mój poród w połowie czerwca 2022 i mimo tego, że nie miałam wykupionej usługi, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Do tego Położna informowała o wszystkich procedurach, które podejmowała. Pani Kasia wprowadziła świetna i swobodna atmosferę, dzięki której czułam się rozluźniona. Po porodzie interesowała się moim stanem zdrowia i ...

Pani Kasia odbierała mój poród w połowie czerwca 2022 i mimo tego, że nie miałam wykupionej usługi, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Do tego Położna informowała o wszystkich procedurach, które podejmowała. Pani Kasia wprowadziła świetna i swobodna atmosferę, dzięki której czułam się rozluźniona. Po porodzie interesowała się moim stanem zdrowia i czuwała nad procesem regeneracji.
Polecam każdej dziewczynie! Pani Kasiu, dziękuję!

Urodziłam swoją 3 córkę z pomocą i olbrzymim wsparciem Pani Kasi Kleczkowskiej. Termin porodu przypadał w Wigilię i właśnie wtedy rozpoczęła się akcja porodowa! Mimo święta Kasia była ze mną w stałym kontakcie, czułam się zaopiekowana od samego początku. Kiedy już spotkałyśmy się w szpitalu na sali porodowej, okazało się, że pomimo odejścia wód płodowych, brakuje skurczy. Na szczęście dzięki wiedzy merytorycznej, doświadczeniu i intuicji Kasia wiedziała, jak postąpić i w ciągu 3 godzin na świecie pojawiła się moja córeczka. Idealnie poprowadziła fazę parcia, zaledwie 2 skurcze parte i dziecko było ze mną. Bardzo ważne było dla mnie to, że Kasia praktycznie non stop była przy mnie, starając się ulżyć mi podczas skurczów, ułatwić przyjście na świat dziecka. Kasia Kleczkowska to przede wszystkim Profesjonalistka, jej opanowanie i spokój w kontakcie z rodzącą są nie do opisania. Dodatkowo Kasia jest bardzo komunikatywną osobą, w każdej nietypowej sprawie przed, ale także po porodzie mogłam liczyć na jej pomoc, zawsze kiedy może odbiera telefon i nigdy nie zlekceważyła moich obaw. Kasia jest osobą, która ma duże pokłady empatii i świetnie potrafi wyczuć swoją pacjentkę. Rekomenduję całym sercem!

12.09 urodziłam córeczkę siłami natury na Madalińskiego z wykupiona położna - Kasią Kleczkowską. Czy poród bolał ? Jak cholera. I to jest jedyna rzecz, w której Kasia nie mogła pomoc na 100%. Po za tym była ze mną na telefonie od 3 w nocy, gdy zaczęły się skurcze aż do godz 18 następnego dnia, gdy doradzala mi zdalnie jak rozkręcić je na regularne co 5 minut i spotkałyśmy się w szpitalu przy 4 cm rozwarcia. Od razu powiedziałam, ze będę chciała znieczulenie , gdyż jak dla mnie ból był ogromny i wiem ze nie dałabym rady bez. Dopóki anastezjolog nie dotarł Kasia doradzała mi jak radzić sobie z bólem i instruowała mojego męża co ma robić. Znieczulenie naprawdę pomogło i dotrwałam do partych. Wypchnelam dzidzie po jakiś 15 minutach na spontanicznym parciu. Kasia dokładnie pokazywała mi jak przeć efektywnie. Musiałam być nacięta ze względu na pępowinę wokół szyjki małej i konieczność przyspieszenia jej wyjscia, ale zostałam pięknie zszyta na koniec.
Nie wyobrażam sobie porodu bez mojej położnej , czułam się bezpieczna i zaopiekowana jak w najlepszej prywatnej klinice. Naprawdę dziewczyny warto wydać te pieniądze na komfort, którego przy porodzie będziecie potrzebować.
Dodam, ze nadal mamy kontakt i jeśli potrzebuje porady to mogę dzwonić do niej ze wszystkim.

Życzę każdej z Was takiego porodu! 💕