Katarzyna Kosmala

Psychiatra

2,5
2,5
2,7

Serdecznie nie polecam , pani jak na psychiatrę podejście do pacjenta porażka …. Od samego przekroczenia uniesiony ton głosu i pretensje o 5 minutowe spóźnienie z powodu remontu całego obiektu w którym znajduje się poradnia przez co trzeba było obejść go dookoła .

Lekarz kiepski. Poszedłem z bezsennością, pani powiedziała, że to depresja, choć jedynym objawem było to, że nie sypiam. Próbowałem wytłumaczyć, że to raczej z innej przyczyny nie sypiam, ale pani doktor uparła się, że to depresja i chciała mnie faszerować lekami ( za 100 zł z receptą na miesiąc) na szczęście leków nie wziąłem, a u kardiologa okazało się, że to przez serce. Nie polecam- nie dajcie sobie wmówić, ze macie depresje!!!

Tragiczne podejście do pacjenta. Mojej mamie podczas trzeciej wizyty powiedziała, że ma chorobę Alzhaimera, czym doprowadziła do depresji u mojej mamy. Gratuluję pani doktor profesjonalizmu. Pani doktor poza tym wyznaję zasada, że pacjentem nie należy się przejmować. Na wizytę czekałyśmy godzinę czasu, bo pani doktor w drugim gabinecie urządzała sobie pogawędkę z drugim lekarzem. Żenada!

Jeśli można to się troszkę odniosę do innych zamieszczonych tu komentarzy. "TO POTWÓR!!" Mam nieodparte przekonanie ze my wszyscy w pewnych warunkach moglibyśmy zasłużyć na to miano. Wiec jesli osoba która to napisała nie jest w stanie zdać sobie z tego sprawy niech podziękuje swojemu Bogu że nie wystawił jej dotąd na próbę. Muszę jdnak przyznać że pani doktor niemal ani słowa nie powiedziała pacjentce na temat jej choroby, a babcia z całą pewnością chętnie by zamieniła kilka słów na temat swojego otępienia starczego. Nie obiecuje cudów. No ale w ...

Jeśli można to się troszkę odniosę do innych zamieszczonych tu komentarzy.

"TO POTWÓR!!"

jej dotąd na próbę.

Nie obiecuje cudów. No ale w końcu od cudów w tym kraju są inni. Są zazdrośni i nie tolerują cudów

dokonywanych przez innych.

Wydaje mi się, że nie rozczula się nad każdym z pacjentów. W końcu jedną wadę można mieć, :)

Nie wiem bo nie mogę wiedzieć jak udało się innym, ale moja mama wstawała w nocy (a ja z nią) od 5 do 10

razy i za każdym razem wiedziałem że jest nieszczęśliwa. Dziś po ustawieniu leków to ja ją budzę.

Cudu z pewnością nie będzie więc jej życie będzie z dnia na dzień gorsze. Nie jestem w stanie obiektywnie

ocenić kompetencji pani doktor ale widzę efekty jej pracy i jestem z nich zadowolony.

Wydaje mi się,że Pani Doktor jest świetnym specjalistą,w tym co robi,nie zgadzam się z opiniami poprzedniczek.

TO POTWÓR!! LECZYŁA MNIE NA SCHOZOFRENIE PRZEZ 8 LAT!!!!!!!!!! BYŁAM W DOLKU PRZEZ TE LATA NIE DO ZYCIA, NIE MOGŁAM NORMALNIE FUNKCJONOWAC PRZEZ LEKI KTORE MI PODAŁA. NIE WYTRZYMUJAC UDALAM SIE DO INNEGO LEKARZA KTORY STWIERDZIL Z EPOWINNAM ZASKARZYC PANIA DOKTOR BO NIE MA SCHIZOFERNI!!!! TERAZ JESTEM SZCZESLIWA I MAM TYLE ENERGII ZE CHYBA WYBUCHNE A TA S... ZMARNOWAŁ MI 8 LAT ZYCIA........!!!!!!!!!!!!!!!!

Małomówna podczas wywiadu kiedy opowiadałam jej o swoim problemie przerwała pytając o pesel .Skupiona na papierkach a nie na pacjencie .Mało zainteresowana pacjentem odniosłam wrażenie ,że sama jest na środkach psychotropowych . Odradzam zdecydowanie

Ogólnie dobry lekarz ale wpada w rutynę

Ogólnie dobry lekarz ale wpada w rutynę

Pani doktor zwykle jest znudzona, cała wizyta polega na wypisaniu recepty. Małomówna, nie tłumaczy na czym polega choroba, co zrobić by sobie pomóc. Zachowuje się jak automat.

Lekarz cierpliwy, uprzejmy, wzbudzający zaufanie a opłata za wizytę nie jest wygórowana.