dr n. med. Katarzyna Kuczkowska-Jeske

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Może dla dzieci jest miła ale dla dorosłych zdecydowanie nie. Nic nie tłumaczy i właściwie będąc z tym samym kilka razy za każdym razem słyszę coś innego. Jeszcze mówi, że ma pacjentów w poczekalni. Szczyt wszystkiego. Nie polecam.

Miła i uprzejma. Faktycznie potrafi słuchać, jednak zapisała mi leki, których inni lekarze nie polecają.Po co zapisywać antybiotyk, który pomaga na jedno schorzenie, a powoduje inne problemy, skoro na rynku jest mnóstwo różnych medykamentów!Poza tym w przychodni panuje fatalna organizacja, nie dość, że się płaci za wizytę to jeszcze się na nią czeka 2 godziny!

Byłam z synkiem na prywatnej wizycie i bardzo długo słuchała zanim powiedziała co robic i jakich leków uzywac ( zapisała nawet na innej kartce ) - miła i uśmięchnięta, synek też czuł się dobrze podczas badania gardła i noska.

Szkoda czasu na wizytę. Pani w poczekalni niekompetentna. Brak dobrej organizacji. Lekarka opryskliwa i nieuprzejma na prywatnej wizycie. W niczym mi nie pomogła. Brak odpowiedzi na pytania pacjenta. Nie wydaje paragonów.

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam w swoim życiu do czynienia.

Jedna z najlepszych lekarek z jakimi miałam w swoim życiu do czynienia.

bardzo uprzejma; potrafi dostosować lek do schorzenia; ma jedną ważną cechę, która rzadko kiedy - a nawet wcale nie występuje u innych lekarzy - SŁUCHA PACJENTA UWAŻNIE; nie odczuwa się lekceważenia, wręcz przeciwnie. POLECAM JĄ WSZYSTKIM zna się na tym co robi - oby więcej takich specjalistów :)

zna się na rzeczy i potrafi skutecznie dostosować sposób leczenia do występujacego problemu

Sympatyczna, uprzejma, a przede wszystkim fachowa. Wiem co i dlaczego. Dobry lekarz.

wycięcie migdałka, dziecko miało zapewnione miłe czekanie na zabieg.

wycięcie migdałka, dziecko miało zapewnione miłe czekanie na zabieg.

Super pani doktor,mila,sympatyczna i pomocna.

Super pani doktor,mila,sympatyczna i pomocna.