lek. stom. Katarzyna Langner

Chciałby pochwalić szanowną Panią Doktor. To co mi zasugerowała, że trzeba zrobić z moimi zębami okazało się trafne. Najbardziej jestem zadowolony, że żonie się podoba. Pani doktor bardzo mi pomogła i już będę stałym pacjentem. Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona. Zakończyłam leczenie, a licówki wyglądają super. Kilka osób w pracy zwróciło na nie uwagę. Oczywiście poleciłam Panią Doktor Katarzynę. Serdeczne pozdrowienia! Maria

wszystko na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona, zawsze na czas, bardzo dokłądnie i profesjonalnie, bardzo polecam

Leczę się u dr Langner od prawie 20 lat. Nigdy się nie zawiodłam. Do każdego mojego problemu podchodzi z dużym zaangażowaniem. Za każdym razem leczenie przebiega sprawnie i bezboleśnie. Bardzo polecam!

Rozpoczęto leczenie zęba, którego Pani nie potrafiła dokończyć, bo nie robią tutaj leczenia kanałowego. Nie zrobiono nawet RTG! Po zejściu z fotela, Pani stomatolog zaproponowała dokończenie zęba na Bielanach za tydzień. Jestem nieco rozczarowana, tym bardziej, że na stronie oferują leczenie kanałowe. To była moja pierwsza wizyta na Kluczborskiej na Bemowie. Ząb, który wcześniej mnie nie bolał, teraz strasznie boli i do tego zaczęło mnie boleć ucho, nie mogę się nawet schylić. Pierwszy raz tak źle się czuję po wizycie u dentysty. Do tego bardzo bolesne znieczulenie. W czasie zabiegu ...

Jestem nieco rozczarowana, tym bardziej, że na stronie oferują leczenie kanałowe. To była moja pierwsza wizyta na Kluczborskiej na Bemowie. Ząb, który wcześniej mnie nie bolał, teraz strasznie boli i do tego zaczęło mnie boleć ucho, nie mogę się nawet schylić. Pierwszy raz tak źle się czuję po wizycie u dentysty. Do tego bardzo bolesne znieczulenie. W czasie zabiegu wszystko czułam, Pani nawet chwili nie odczekała po podaniu znieczulenia i zaczęła borować. Ani razu nie zapytała czy mnie boli. Z przykrością muszę odradzić to miejsce, mimo iż personel był bardzo miły. Chyba zabrakło umiejętności Pani doktor. Niestety, za tą wątpliwą usługę musiałam zapłacić 550 zł. Ponadto rzekomo Pani została po pracy, aby mnie przyjąć. Tylko na wizytę umawiałam się tydzień wcześniej. Nikt mi przy przyjęciu nie zgłaszał, że musiał zostawać po godzinach. A wizyta była koło 15, czyli w godzinach pracy placówki.

Polecam dr Katarzynę Langner, która sprawnie podczas jednej wizyty zrobiła przegląd, udzieliła porady, zaplombowała dwa zęby i usunęła ósemkę. Przyjazna atmosfera, pełny profesjonalizm.

Polecam Panią dr Katarzynę Langner. Profesjonalna opieka, przyjazne podejście, leczenie najwyższej jakości przebiega bezboleśnie i szybko. Wizyty zawsze rozpoczynają się punktualnie. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiam.

Pani Katarzyna to bardzo kompetentny lekarz doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze fachowo odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo zawsze informuje co będzie robione po kolei na kolejnej wizycie. Znajduje rozwiązanie nawet w trudnych wręcz beznadziejnych przypadkach.Bardzo polecam to lekarz godny zaufania Urszula

Urszula

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

mialam bardzo trudny przypadek, wlasciwie prawie beznadziejny-jestem po leczeniu z mikroskopem u dr langner-wszystko ok,polecam