lek. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
13 opinii

Znakomita Pani Doktor! Miła, ciepła, empatyczna i życzliwa. Bardzo dobrze tłumaczy cały przebieg zabiegów i chorób. Miałem krwawienia z nosa, Pani Doktor mnie wyleczyła! Dziękuję Serdecznie i polecam!

Świetny chirurg i miły człowiek. Cierpliwa, sumienna i kompetentna. Po operacji zatok szybko doszedłem do siebie i nie mam dolegliwości. Nauczyłam mnie też jak postępować w przeszłości z moja chorobą, czego nie zrobił wcześniej żaden konsultujący mnie lekarz. Pozdrawiam Panią Doktor i polecam na 6

Pani Doktor operowała mojego synka /5 lat/. Zdecydowanie polecam. Rzeczowa i kompetentna, bardzo się interesowała stanem po zabiegu, wszystko jasno tłumaczy, uśmiechnięta, uprzejma i naprawdę pełna empatii.

kompetentna jako lekarz i wspaniala i czula jako czlowiek goraco polecam

Kompetentna, zatroskana o pacjenta,cierpliwa,ma doskonałe podejscie do pacjenta. Poza lekarską pomocą wspomaga też na duchu...DZIĘKUJĘ- ocena na 6+

świetny specjalista laryngolog, którego poleciła mi moja znajoma również zadowolona z zastosowanego leczenia. Kompetanetna, spokojna, uśmiechnięta. A przy tym bardzo dobry chirurg. Od czasu zabiegu nie mam dolegliwosci, szybko powróciłem do pełnej formy, mimo że wcześnie różni lekarze przedstawiali mi czarne wizje. Gorąco polecam ;)

świetna lekarka. Godna zaufania. Jest bardzo dokładna i świetnie zna się na swojej pracy. Polecam gorąco wszytskim.

Kompetentna osoba, z dużą cierpliwością odpowiedziała mi na wszystkie pytania i zaplanowała dalsze postępowanie. Zapisałem się na kolejną wizytę.

Ta Pani oszukała mnie jako pacjenta. Nigdy więcej nie chce z nią mieć nic wspólnego

Podziękowania dla Pani doktor za fachową i życzliwą opiekę podczas pobytu mojej córki w szpitalu (usunięcie migdała gardłowego). Pozdrawiam i dziękuję.

Bardzo dobry lekarz,profesjonalista,wyrozumiała,cierpliwa,dokładna,wszystko rzeczowo wytłumaczy.Gorąco polecam.

Wspaniały, kompetentny, przejmujący się pacjentem lekarz. Pani doktor jest cierpliwa, potrafi wszystko wytłumaczyć, życzliwa. W 100000% polecam.

Miły i kompetentny lekarz. Poswieca czas pacjnetowi i cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty choroby.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny