lek. stom. Katarzyna Lis

Najlepszy stomatolog w Kielcach.Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna.Cierpliwie tłumaczy,doradza przy wyborze najlepszej z możliwych metod leczenia.Moje dzieci korzystają z usług Pani Doktor od zawsze,czyli już przeszło 10 lat.Jestesmy zadowoleni,nie tylko dzieci,ale również ja i mąż.Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną.Szczerze polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dziecko chetnie chodzi na wizyty. Świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie. Byłam z córką u wielu stomatologów, ale żaden nie udzielił mi tak rzetelnych informacji o sytuacji zdrowotnej mojej córki jak dr Lis. Bardzo polecam.

Pani Katarzyna bardzo rzetelna i delikatna, godna zaufania. Dobre podejście do dzieci a nawet do dorosłego pacjenta. Szczerze godna polecenia, a więc polecam :)

Bardzo dobra Pani stomatolog. Dostosowuje się do pacjenta, rozmawia, tłumaczy. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, nigdy przesadnie się nie spieszy. Świetnie gra też system umawiania się na konkretną godzinę - z reguły bez żadnych poślizgów. Bardzo, bardzo polecam wszystkich. Byłem u wielu stomatologów, ale u dr Lis zostanę już do końca.

Doskonały specjalista i wspaniały psycholog dziecięcy.Niespotykane i fantastyczne podejście do dzieci.

Pani doktor sympatyczna i kompetentna,bez obaw siadałam na fotel,jej pewność daje poczucie bezpieczeństwa.Dokładnie i z uśmiechem tłumaczy zawiłości leczenia.

Pani doktor jest świetnym fachowcem i bardzo sympatycznym czlowiekiem.Stomatolog godny polecenia!!!

Profesjonalna i miłą Pani stomatolog, bardzo kompetentna i odpowiedzialna. Naprawdę warto udać się do Niej - leczę się u Pani Doktor już kilka lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. GORĄCO POLECAM!!!