lekarz Katarzyna Łojewska

Kardiolog

Pani doktor otoczyła ogromną opieką mojego męża, wykonała ablację, poświęcała swój czas. Jest dla mnie ogromnym autorytetem w kwestii leczenia trudnych przypadków. Pani doktor to lekarz nie tylko z ogromną wiedzą, ale z duszą i sercem dla pacjenta. Pani doktor dziękujemy i życzymy powodzenia. Wdzięczny pacjent Wojtek

Pani doktor, najserdeczniej dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie podczas zabiegu usuwania migotania moich przedsionków. Życzę powodzenia w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Proszę wybaczyć, że nie mogłem podziękować Pani osobiście, ale mój wcześniejszy wypis był niezależny ode mnie. Wdzięczny pacjent Lech R. 4.04.2022

Wdzięczny pacjent Lech R.
4.04.2022

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie za usunięcie migotania przedsionków. Zabieg miał miejsce w szpitalu w Nowej Soli w dniu 5 czerwca 2018 r. ...

Po miesiącu po przebytej operacji czuję się znakomicie, minęło przewlekłe zmęczenie i jestem w dobrej formie.
Zrobiła Pani Doktor wszystko co możliwe, aby mój stan zdrowia się polepszył. Dziękuję za wyrozumiałość i niezwykłą cierpliwość podczas mojego leczenie w szpitalu.

Z wyrazami szacunku – Wiesław Godek

Najlepszy specjalista od ablacji w naszym kraju. Pani dr Kasia to wulkan energii, kobieta z charakterem. Niesamowity człowiek, który wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w swoim życiu. Nowa Sól ma się czym pochwalić. :) Pani dr Kasiu, dziękuje!!! Ten co miał papiery EKG z Włoch ;)

Pani Doktór! Wdzięczności nie da się wyrazić słowami, dlatego powiem krótko. Z całego serca, które Pani wyleczyła mówię: DZIĘKUJĘ. Zbigniew Stacholiński

Pani Doktór!
Wdzięczności nie da się wyrazić słowami, dlatego powiem krótko.
Z całego serca, które Pani wyleczyła mówię: DZIĘKUJĘ.
Zbigniew Stacholiński

Pani doktor K. Łojewska jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie -kardiologi. Jest cierpliwa i uprzejma, pacjenta wysłucha , zbada, doradzi i na następną wizytę umówi tak, że pacjent wychodząc z gabinetu od razu lepiej się czuje a przy systematycznym zażywaniu leków dochodzi do pełnego zdrowia.

mam prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie przyjmuje Pani Doktor prywatnie i w jakich dniach ,z góry dziękuję

Bardzo mi pomogła i chciałbym telefon do Poradni prywatnej.

Bardzo mi pomogła i chciałbym telefon do Poradni prywatnej.

Super osoba!!!z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,robiła mi ablacje i od 2 lat mam spokój z migotaniem,spokojna i cierpliwa

Bardzo dobry lekarz polecam ! Wybitny specjalista w zakresie ablacji.

Bardzo dobry lekarz polecam ! Wybitny specjalista w zakresie ablacji.