Byłam na dwóch prywatnych wizytach u Pani doktor. Na pierwsza czekałam 2h pomimo iż byłam umówiona na konkretna godzinę , na druga wizytę czekałam tylko już pol godz ale jakie było moje zdziwienie gdy okazało się ze jest umówionych po dwóch pacjentów na jedna godzinę. Cała wizyta trwała ok 7 min, nie dowiedziałam się nic konkretnego. Dostałam lekarstwa które powinnam zażywać do końca życia (bo przecież innym to pomaga) bez stwierdzenia choroby. Nie takiej prywatnej wizyty oczekiwałam.

NIE POLECAM!W miarę kontaktowa tylko za stówkę.Nie pozbierana!W trakcie wizyty ważniejsze jest odbieranie dzwoniących telefonów niż czekający pacjent.Zapisywane leki to synonimy wcześniejszych,które kompletnie nie pomagały.

Czytając ponizsze komentarze dziwie się jak lekarz majacy taka praktyke moze sie na niczym nie znac? Ja jestem bardzo zadowolona z Pani dr. Wykonywalam u niej badania i nigdzie indziej nie robiłabym tego badania. Tylko u Pani doktor. Sympatyczna, rzeczowa, objaśnia dokładnie istote choroby i mówi co dalej. Zdecydownie polecam!

Zdecydownie polecam!

Zdecydownie polecam!

Lekarz godny polecenia! Konkretnie i na temat objaśnia chorobę! Uprzejma i kompetentna! Oby więcej tak dobrych lekarzy!

Powiem wprost NIE POLECAM. Szkoda gadac ona na niczym sie nie zna jest oschla nie mila....I niema zielonegopojecia jak wykonac badanie. Jedyne co potrafi to smiac sie z pielegniarka! ODRADZAM

Miałam robione przez Panią doktor badania. Jest konkretna, może trochę oschła, ale rzeczowa. Polecam.

Mam wrażenie, że te pozytywne komentarze to robota samej Pani specjalistki lub jej asystentki. Choć znam jedna osobą, której ponoć pomaga, żebym nie był już tak skrajnie stronniczy, raz miała dobry dzień i zaproponowała szybką kolejną wizytę na NFZ... i na tym koniec pozytywów. Jak poprosiłem o możliwość kolejnej wizyty na NFZ to Pani zareagowała jakbym jej właśnie stówkę z kieszeni ukradkiem wyciągał.Byłem dwa razy, raz prywatnie raz na kasę i więcej razy nie dam się zbywać i traktować wręcz arogancko, kiedy dopytując się zabierałem cenny czas specjalistki. Co do ...

Mam wrażenie, że te pozytywne komentarze to robota samej Pani
Jak poprosiłem o możliwość kolejnej wizyty na NFZ to Pani
zareagowała jakbym jej właśnie stówkę z kieszeni ukradkiem wyciągał.Byłem dwa razy, raz prywatnie raz na kasę i więcej razy nie dam się zbywać i traktować wręcz arogancko, kiedy dopytując się zabierałem cenny czas specjalistki. Co do kompetencji Pani doktor to przepisanie leków,które już miałem wcześniej od chirurga i nic nie dawały (o czym informowałem) nospy forte, nabazgraniu jakiejś strony internetowej
skąd miałem czerpać wiedzę jak to się trzeba prowadzić w tej
chorobie (bo sama nie miała czasu o tym opowiedzieć) oraz pożyczeniu (co zostało mocno podkreślone) jakiejś broszury, to na prawdę sporo, zwłaszcza, że obie wizyty nie trwały dłużej nić 20-30min każda. Nie polecam.

Z "wielkiej łaski" pani lekarz skorzystał mój mąż.Tragedia.Brak zainteresowania pacjentem totalne.W tym czasie wolała oglądać z pielęgniarką zdjęcia. No,ale to byłą wizyta NFZ.Zupełnie inaczej wygląda to w domu.Zdecydowanie nie polecam.Jeżeli lekarz zachowuje się w ten sposób,to raczej trudno powiedzieć,że jest kompetentny.Dyplomy na ścianie to nie wszystko.ODRADZAM.

Polecam Panią lekarz Katarzynę Łosak. Jestem po prywatnej wizycie. Dokładnie objaśniła chorobę, jak się wyleczyć, oraz czego unikać. Bardzo rzeczowa i konkretna wizyta. Polecam

Polecam Panią lekarz Katarzynę Łosak.