dr n. med. Katarzyna Luterek

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- usg ciąży, usg ginekologiczne przezpochwowe
- cytologia

W zasadzie to nie wiem od czego zacząć, ponieważ cokolwiek powiem o Pani doktor będzie bardzo pozytywne. Gdyby nie ona, nie byłabym tak szczęśliwą mamą. Dziękuję jej za cierpliwość - zawsze odpowiedziała nawet na absurdalne pytania ... Dziękuję za zrozumienie, ciepło - Bo to nie tylko lekarz, ale anioł. Profesjonalizm, wzorowe podejście do pacjenta, kompetencje. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i za to jestem jej wdzięczna z całego serca, pewnie do końca życia będę jej dziękować. Moje serce przelane jest radością i szczęściem gdy patrze na swoje maleństwo. Lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie polecam. Pani doktor prowadzi moją ciąże i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Bardzo polecam (szczególnie na prowadzenie ciąży)! Bardzo kompetentna, konkretna, uprzejma i fachowa Pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu pacjentce. A przede wszystkim ma ogromną wiedzę i praktykę (panstwowo pracuje w szpitalu na Starynkiewicza)Ja chodzę do niej do CMP na Ursynowie. Super lekarz i kobieta !

Bardzo polecam! Bardzo kompetentna, konkretna, uprzejma i fachowa Pani doktor. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu pacjentce. A przede wszystkim ma ogromną wiedzę i praktykę (pracuje w szpitalu na Starynkiewicza)

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo dokładna, cierpliwa i rzeczowa. Zleca dużo badań i dba o pacjentkę. Zawsze można do niej zadzwonić i poprosić o radę w trudnej sytuacji. Polecam. Kolejną ciążę też będę u niej prowadzić.