Katarzyna Łyko

Byłam z synem, antypatyczna pani, mało profesjonalna. Ceny astronomczne. Po pierwszej wizycie wszystko do leczenia, również zęby które były leczone przez jej męża.

Usługi drogi, nie polecam. Przychodząc wszystkie zęby zaraz są do leczenia, a pląby które robił wczesniej robił pan doktor też są do wymiany. Po aparacie minęło 4 lata i też są zęby do leczenia.

Ostatnio byłem u pani doktor na kontroli aparatu retencyjnego. Pani doktor obejrzala łuk i swierdzila ze wszystko w porzadku po czym skasowała mnie 50 zł za 1 minutowy pobyt w gabinecie. to przesada!

chodzę do tej pani od ok 3 lat, a miałam kilka zębów do leczenia, poleciła mi bratowa bo ja nie jestem z Paczkowa, i jak na razie jestem bardzo zadowolona i mój mąż też

Pani Doktor to pierwszy stomatolog, do którego chodzę z przyjemnością:)Polecam wszystkim.

Kwota uzależniona jest od usługi...kontrola 0 zł, wymiana łuku 50-100zł

Kwota uzależniona jest od usługi...kontrola 0 zł, wymiana łuku 50-100zł