Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Pani doktor jakich mało,bardzo miła i troszcząca się o swoich pacjentów ,od czterech lat jest lekarzem prowadzącym mojego synka

Panią doktor będę polecała wszystkim znajomym bo można jej zaufać .

Panią doktor będę polecała wszystkim znajomym bo można jej zaufać .

super lekarz,leczy mojego syna od kilku lat i dodam że poleciłam p.doktor kilku znajomym i wszyscy są zadowoleni,dlatego jestem zdziwiona negatywnymi opiniami.

Jest kompetentna,rzeczowa i ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Umie w sposób zrozumiały wytłumaczyć istotę choroby a kiedy potrzeba doda otuchy. Polecam.

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci - racjonalne. Dzieci ją lubią, a mamy i tatowie po wizycie wiedzą, co dziecku dolega i jak będą to leczyć. Polecamy panią Kasię!