lekarz Katarzyna Mysłajek-Zalita

Leczyłem się u niej do 18 roku życia i naprawdę polecam panią doktor. ;)

Leczyłem się u niej do 18 roku życia i naprawdę polecam panią doktor. ;)

Pani Doktor leczyła moje dzieci,a teraz leczy wnuki. Jeśli szukasz lekarza ,który bezpiecznie przeprowadzi Twoje dziecko od 0- 18 roku życia to trafiłes na właściwą osobę!

Bardzo dobry pediatra z długim doświadczeniem zawodowym,kompetentny i zawsze uprzejmy.Szkoda, że taki zapracowany i coraz trudniej się do niego dostać. Polecam każdemu!!!Niestety jak widać jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!! Antybiotyki to podstawa jej leczenia, niezależnie od choroby dziecka oraz sterydy podawane na maxa. Odkąd przestałam "leczyć" dziecko u Pani doktor moje dziecko odżyło, zaczęło duuużo mniej chorować, żyć również społecznie (a nie ciągle kiszone w domu na antybiotykach, sterydach, mnóstwie innych farmaceutyków - miałam nimi zawalone dwie szafki!!!), cieszyć się z kontaktów z rówieśnikami i normalnie funkcjonować. Ile pieniędzy straciłam na lekarstwa, opiekę, no i potem na innych lekarzy, żeby dziecko wyprowadzić "na prostą" po zaserwowanym przez Panią doktor "leczeniu", to jest aż nieprawdopodobne. Jeszcze raz ...

Jeszcze raz ostrzegam wszystkich rodziców przed tego typu praktykami lekarskimi i akurat przed tą lekarką. To straszne, że ktoś kto powinien leczyć doprowadza do jeszcze większych i dodatkowych stanów chorobowych. Niewyobrażalne a jednak!
Jestem zła, że naraziłam moje dziecko na ten sposób leczenia, czego skutki niestety odczuwamy do tej pory.

bardzo dobry pediatra a moj synek uwielbia pania doktor

bardzo dobry pediatra a moj synek uwielbia pania doktor

ogólnie ok, leczy mnie od dziecka... Ale mam 20 lat , i z wygody nie przechodzilam do lekarza dla doroslych... przyszlam z zapaleniem pecherza moczowego, to uslyszalam ze mam pewnie nie domytego chlopaka, a za kazdym razem jak przychodze to slysze ze pewnie jestem w ciazy -.-'

Pani doktor leczyła mnie i jedyne co mogę powiedzieć dobrego o niej to że jest uprzejma. Faszerowała mnie antybiotykami do tego stopnia, że w tej chwili większość leków na mnie nie działa. Wychodząc od niej z gabinetu zawsze miałam receptę na antybiotyk niezależnie od tego w jakim byłam stanie nawet wtedy gdy miałam grypę. Odkąd przestałam się u niej leczyć jestem dużo zdrowsza i skończyły się dolegliwości z żołądkiem i wątrobą. Zdecydowanie odradzam tym którym zależy na zdrowiu pociech.

bardzo dobry lekarz, zawsze ma czas dla matki i dziecka i zawsze jest uśmiechnięta,chociaż przeciążona obowiązkami

Lekarka ta leczy czwórkę moich dzieci i oprócz małej wpadki ze średnim dzieckiem jest OK.

Oby było wiecej takich pediatrów jak pani dr Mysłajek-Zalita swietny pediatra polecam!!!!!!!!!!!