lek. dent.Katarzyna Plandowska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
17 opinii

• 5

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor i to od razu z pękniętym zębem po dawnym leczeniu kanałowym. Niestety trzeba go było dłutować. Pani doktor była bardzo cierpliwa i wyrozumiała nawet przez chwilę nie dała mi odczuć zniecierpliwienia co zdarza się u dentystów podczas takich zabiegów. Wybieram się na kolejną wizytę i szczerze polecam.

• 5

Parunastu stomatologów przerobiłem w swoim życiu. U Kasi to brak skali, bym mógł wystawic ocenę. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o zabiegi (a trochę ich było, 15 lat zaległości się kłania), kontakty międzyludzkie też tylko na duży plus. Jednym słowem ideał :). A że oko jest także na czym zawiesic to już tylko wartosc dodana. Polecam gorąco wszystkim czy to prywatnie czy na NFZ, ja różnicy nie widze. Będę chodził do końca życia i o jeden dzień dłużej ;). Zdravim Takeda

• 5

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Dokładna, cierpliwa. Uratowała mojego ząbka przed wyrwaniem. Do tego ładna i zawsze uśmiechnięta:)

• 5

Same plusy. Zgadzam się ze wszystkim poniższym. Szczerze Polecam.

• 5

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, punktualna, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

• 5

Poleciła mi Ją mama, ja polecam innym. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, wkrótce udam się tam ponownie.

• 5

Profesjonalna, miła obsługa. Pani Kasia tłumaczy, wyjaśnia, daje porady i zalecenia. Dzięki Niej przełamałem strach przed chodzeniem do stomatologa. Podaje orientacyjny czas pracy i co jakiś czas mówi ile zostało do końca. Informuje jaki jest przewidywany poziom bólu i jeżeli znieczulenie przestaje działać, aplikuje ponownie nie naliczając dodatkowych opłat. Polecam to zbyt słabe słowo by przekazać zadowolenie z usług Pani Kasi.

• 5

Pełen profesjonaliz, punkyualna, nigdy nie czekam w kolejce, sprzet na wysokim poziomie, lekarz bardzo dokladny a przy tym ogromnie delikatny, tłumaczac każdy krok swojej pracy, serdecznie polecam

• 5

tak jak panicznie sie balem wyrywania zeba to pani doktor mnie zaskoczyla i byla bardzo delikatna i mila. z czystym sumieniem moge ta pania doktor polecic !!

• 5

Polecam! Uważam, że Pani Katarzyna Plandowska to bardzo dobry lekarz stomatolog. Jest staranna i dokładna, a poza tym sympatyczna i spokojna. Widać, że zależy jej na tym, aby naprawdę wyleczyć zęba.

• 5

Bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog. Bardzo dokładna w tym co robi i stara się ograniczyć odczuwalny ból do minimum, mam nadwrażliwość zębiny i ciężko znoszę wiercenie, ale z Panią Kasią dało rade wytrzymać. Polecam

• 5

Pani Kasia jest bardzo dokładna, uprzejma i miła. A przede wszystkim potrafi naprawić to co inny stomatolog mi popsuł. Polecam. Piotr

• 5

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam.Polecam

• 5

Pełna obaw i lęku przed wizytą (nie najlepsze wspomnienia po leczniu u poprzedniego dentysty). A tutaj,pełen profesjonalizm. Uprzejma,cierpliwa, delikatna , tłumaczy co należałoby zrobić , podając orientacyjny koszt leczenia.Sprzęt - pod mikroskopem leczenie kanałowe. Cieszę się , że trafiłam do tej Pani doktor. Polecam. Szczerze.

Rewelacja.Fachowość, spokój, opanowanie.

• 5

Pierwszy raz mialem okazje korzystac z uslug tego lekarza i bylem bardzo zadowolony z tej wizyty. Pani Kasia szczegolowo wyjasnila co mi dolega, starajac sie rowniez znalezc przyczyne tego stanu oraz wskazala srodki jakimi moge zapobiegac podobnym sytuacjom w przyszlosci. Mimo ze jest mloda osoba sprawiala wrazenie osoby bardzo kompetentnej, ktora lubi to co robi. Serdecznie polecam.

• 5

Dokładna i niezwykle sympatyczna dentystka, która zajmuje się nie tylko pięknym wyglądem zębów, ale przede wszystkim ich zdrowiem. W dodatku osoba sumienna i bardzo uczciwa, wszystko wyjaśni i pokaże. U Pani Kasi leczę się ja, moja żona i nasza 5-letnia córeczka. Polecamy :)

Gdzie przyjmuję

place 11

Świebodzińska 9A
    Poznań
    52,387398116,853676503821152
    k.plandowska@wp.pl

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat