lek. dent.

52,387398116,853676503821152
k.plandowska@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
17 opinii

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor i to od razu z pękniętym zębem po dawnym leczeniu kanałowym. Niestety trzeba go było dłutować. Pani doktor była bardzo cierpliwa i wyrozumiała nawet przez chwilę nie dała mi odczuć zniecierpliwienia co zdarza się u dentystów podczas takich zabiegów. Wybieram się na kolejną wizytę i szczerze polecam.

Parunastu stomatologów przerobiłem w swoim życiu. U Kasi to brak skali, bym mógł wystawic ocenę. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o zabiegi (a trochę ich było, 15 lat zaległości się kłania), kontakty międzyludzkie też tylko na duży plus. Jednym słowem ideał :). A że oko jest także na czym zawiesic to już tylko wartosc dodana. Polecam gorąco wszystkim czy to prywatnie czy na NFZ, ja różnicy nie widze. Będę chodził do końca życia i o jeden dzień dłużej ;). Zdravim Takeda

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Dokładna, cierpliwa. Uratowała mojego ząbka przed wyrwaniem. Do tego ładna i zawsze uśmiechnięta:)

Same plusy. Zgadzam się ze wszystkim poniższym. Szczerze Polecam.

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, punktualna, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

Poleciła mi Ją mama, ja polecam innym. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, wkrótce udam się tam ponownie.

Profesjonalna, miła obsługa. Pani Kasia tłumaczy, wyjaśnia, daje porady i zalecenia. Dzięki Niej przełamałem strach przed chodzeniem do stomatologa. Podaje orientacyjny czas pracy i co jakiś czas mówi ile zostało do końca. Informuje jaki jest przewidywany poziom bólu i jeżeli znieczulenie przestaje działać, aplikuje ponownie nie naliczając dodatkowych opłat. Polecam to zbyt słabe słowo by przekazać zadowolenie z usług Pani Kasi.

Pełen profesjonaliz, punkyualna, nigdy nie czekam w kolejce, sprzet na wysokim poziomie, lekarz bardzo dokladny a przy tym ogromnie delikatny, tłumaczac każdy krok swojej pracy, serdecznie polecam

tak jak panicznie sie balem wyrywania zeba to pani doktor mnie zaskoczyla i byla bardzo delikatna i mila. z czystym sumieniem moge ta pania doktor polecic !!

Polecam! Uważam, że Pani Katarzyna Plandowska to bardzo dobry lekarz stomatolog. Jest staranna i dokładna, a poza tym sympatyczna i spokojna. Widać, że zależy jej na tym, aby naprawdę wyleczyć zęba.

Bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog. Bardzo dokładna w tym co robi i stara się ograniczyć odczuwalny ból do minimum, mam nadwrażliwość zębiny i ciężko znoszę wiercenie, ale z Panią Kasią dało rade wytrzymać. Polecam

Pani Kasia jest bardzo dokładna, uprzejma i miła. A przede wszystkim potrafi naprawić to co inny stomatolog mi popsuł. Polecam. Piotr

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam.Polecam

Pełna obaw i lęku przed wizytą (nie najlepsze wspomnienia po leczniu u poprzedniego dentysty). A tutaj,pełen profesjonalizm. Uprzejma,cierpliwa, delikatna , tłumaczy co należałoby zrobić , podając orientacyjny koszt leczenia.Sprzęt - pod mikroskopem leczenie kanałowe. Cieszę się , że trafiłam do tej Pani doktor. Polecam. Szczerze.

Rewelacja.Fachowość, spokój, opanowanie.

Pierwszy raz mialem okazje korzystac z uslug tego lekarza i bylem bardzo zadowolony z tej wizyty. Pani Kasia szczegolowo wyjasnila co mi dolega, starajac sie rowniez znalezc przyczyne tego stanu oraz wskazala srodki jakimi moge zapobiegac podobnym sytuacjom w przyszlosci. Mimo ze jest mloda osoba sprawiala wrazenie osoby bardzo kompetentnej, ktora lubi to co robi. Serdecznie polecam.

Dokładna i niezwykle sympatyczna dentystka, która zajmuje się nie tylko pięknym wyglądem zębów, ale przede wszystkim ich zdrowiem. W dodatku osoba sumienna i bardzo uczciwa, wszystko wyjaśni i pokaże. U Pani Kasi leczę się ja, moja żona i nasza 5-letnia córeczka. Polecamy :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny