dr n. med. Katarzyna Przybyszewska

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, Pediatra

19.02.2013

Nie polecam. Pani doktor nie rozpoznała skazy białkowej u mojego dziecka, pomimo objawów na skórze i odesłała nas z kwitkiem.

22.08.2012

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:)
pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

09.11.2011

Córka była leczona przez 10 lat przez wielu roznych lekarzy i dopiero wizyta w poradni u dr Przybyszewskiej i błyskawicznie wykonane badania zlecone przez Pania doktor doprowadziły do wlasciwej diagnozy. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji szybkosci działania i serca jakie okazala nam dr Przybyszewska.

15.08.2011

Świetny lekarz, miły i ciepły człowiek. Polecam, bo Pani doktor naprawdę zna się na tym, co robi.

09.07.2011

polecam tego lekarza, od razu zaradziła problemowi, przepisując leki podała tańsze odpowiedniki, miła, wytłumaczyła przebieg choroby i leczenia, naprawdę polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

NZOZ Azory