Katarzyna Przybyszewska

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, Pediatra

Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
14 opinii

Nie polecam. Pani doktor nie rozpoznała skazy białkowej u mojego dziecka, pomimo objawów na skórze i odesłała nas z kwitkiem.

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

Córka była leczona przez 10 lat przez wielu roznych lekarzy i dopiero wizyta w poradni u dr Przybyszewskiej i błyskawicznie wykonane badania zlecone przez Pania doktor doprowadziły do wlasciwej diagnozy. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji szybkosci działania i serca jakie okazala nam dr Przybyszewska.

Świetny lekarz, miły i ciepły człowiek. Polecam, bo Pani doktor naprawdę zna się na tym, co robi.

polecam tego lekarza, od razu zaradziła problemowi, przepisując leki podała tańsze odpowiedniki, miła, wytłumaczyła przebieg choroby i leczenia, naprawdę polecam

lekarz znający się na tym co robi, sprawia wrazenie na skupionej na swojej pracy, rozmawia z pacjentem

Bardzo dobra pediatra i gastrolog ,godna polecenia.

Pani Doktor jestlekarzem, który zna się na tym co robi.Polecam

jeden z lepszych lekarzy , doradzi wytłumaczy porozmawia :)

Przede wszystkim - kompetentna - umie znaleźć problem i wskazać skuteczne leczenie, na dodatek antybiotyki podaje tylko kiedy to niezbędne, a nie z byle powodu. Dokładnie wypytuje o objawy zanim poda diagnozę. Znam ją od kilkunastu lat, leczy moją starszą córkę od niemowlęctwa i była jedynym lekarzem, który na alergię na mleko zalecał restrykcyjną dietę eliminacyjną, a nie tony leków odczulających...Przez te lata przerobiłam wiele chorób u mojego dziecka i wiem, że to lekarka godna zaufania...zresztą druga córeczka też jest jej pacjentką:-) I jeszcze jedno - potrafi działać uspokajająco na panikującą mamę - wiem to z autopsji:-)

Najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pomogła moim dzieciom w naprawdę poważnych chorobach a nie "małym katarze".

po prostu straszna, nie komunikatywna, wyniosla, sprawiajaca wrazenie znudzonej i nieobecnej.

Wczoraj byliśmy u Pani doktor Przybyszewskiej. Jest bardzo konkretna i miła (nasz 3 letni synek po wizycie powiedział -"Fajna ta Pani doktor" )Najważniejsze, że nie musieliśmy długo czekać na wizytę. Bardzo bym chciała aby diagnoza się potwierdziła ale na to musimy jeszcze troszkę poczekać. Pozdrawiamy Panią doktor serdecznie. Troszkę uspokojona i troszkę przewrażliwiona mama :)

pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładnie wypytuje o wszystkie objawy. zwraca też uwage na inne choroby. bardzo pomogła mojemu synkowi ;)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny