lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Jestem stomatologiem z długoletnim stażem. Praca jest moją pasją. Cenię w niej kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego dokształcania. Razem z mężem prowadzimy nowocześnie wyposażoną praktykę stomatologiczną. Stawiamy na bezbolesne leczenie,stąd indywidualne podejście do pacjentów i metod znieczulania.

W gabinecie wykonuję również zabiegi z medycyny estetycznej.

Wyposażenie gabinetu naszego gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiw...

Polecam,była nagła potrzeba i obyło się bez bólu,profesjonalnie.polecam oboje dentystów,bo byłem i u pani doktor i u doktora Mariusza pod mikroskopem.Wrócę napewno

Bardzo dobry gabinet.Pani doktor i pan doktor-dla mnie tak samo.Doktor robił mi leczenie pod mikroskopem, pani Kasia inne leczenia.Jestem zadowolona

Odpowiada mi ten gabinet,wszystko jak należy ,polecam.Wszystko w najlepszym porządku.Już się nie boję,polecam

Pani Katarzyna jest slabym specjalistom. Nie wykonuje poprawnie swojej pracy. Pod przykrywką tego, że jest miła kryje się jej niekompetencja. Plomby jakie mi robiła okazały się nieszczelne przez co bolały mnie zęby i musiałam je wymienić, co było dodatkowym kosztem, jakie musiałam poniesć. Nie wyczyściła mi dobrze próchnicy gdy miałam borowanie i dostałam zakażenia, przez co bolał mnie ząb. Po wizycie u innego dentysty. Bierze dużo kasy, a robotę robi na odwal. Żałuję, że jej zaufałam

Pani doktor Katarzyna jest osobą bardzo miłą i cierpliwą, ma profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,dba o komfort psychiczny pacjenta, wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.Wszelkie informacje udzielono jasno i rzetelnie. Mogę z czystym sumieniem polecić panią doktor każdemu kto szuka profesjonalnego stomatologa :)

Zaufałam bardzo Pani doktor i powierzyłam swoje usta które chciałam podkreślić i nawilżyć kwasem hialuronowym, niestety jestem efektem powiększania załamana moje usta wyglądały tak jakby cały kwas został podany w środek górnej wargi ,kwas był widoczny prześwitywal nawet po masażu na wizycie kontrolnej nic się nie zmieniło ,brakiem zaufanie do pani doktor postanowiłam pójść to osoby która ma bardzo pozytywne opinie jeżeli chodzi o powiększanie ust ,pani która poprawiła usta wskazała abym walczyła o zwrot pieniędzy ponieważ kwas był za płytko podany za dużo w jednym miejscu były grudki ponieważ bałam się rozpuścić kwas ,próbowaliśmy dodaniem kwasu do dolne wargi zniwelować tą olbrzymią wargę górną niestety bardzo ciężko wyprowadzić usta chociaż uważam że jest Irak lepiej .O wizyty kontrolne sama upomniałam się nie udało mi się odzyskać pieniędzy dodatkowo musiałam zapłacić za poprawę w krótkim czasies straciłam bardzo dużo pieniędzy nie mogę patrzeć na te usta.O ym jak Pani doktor wykonała mi licówkę już nawet nie wspomnę ,licówka porcelanowa została wykonana za krotka przez panią doktor , od góry jeden mm braku licówki pani doktor uzupełniła kompozytem nie muszę mówić wygląda to nieestetyczne..Próbowałam dogadać się z panią doktor lecz nadaremnie,więc postanowiłam wystawić opinię może komuś ta opinia pomoże przed podjęciem decyzji i wyborze tej osoby.

Plomby robione po czasie przez Panią Katarzyne okazują się nieszczelne, kanałowe zrobione rok temu niedokładnie przez co teraz musze miec je robione ponownie co wyszło na zdjeciu. Jak Pani Kasia robiła jeszcze na NFZ miałam robione dwie plomby z przodu (skorzystałam z okazji, ze mogłam miec jedynki robione z funduszu). Teraz w tym miejscu mam czarne/ ciemne miejsca bo musiała wdać sie krew czy cos innego i inny dentysta musi ponownie mi to robic. Skuszona super opiniami udałam się do niej jednak niestety Pani jest słabym stomatologiem. Może robienie ust wychodzi jej lepiej. Teraz musze wydawać ponownie pieniądze zeby poprawiać po Pani Katarzynie plomby i kanałowe zrobione do połowy i inne mankamenty. Szkoda ze Pani nie wzieła połowe stawki skoro nie umie Pani robić zębów jak należy!

Pani Katarzyna jest świetnym lekarzem stomatologiem. Kompetentna, miła, komunikatywna,. Wizyta minęła bez zbędnego stresu :) Polecam każdemu

Polecam każdemu

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Fachowe i baaardzo miłe podejście. Wszystko wytłumaczone, bezboleśnie. Chętnie wrócę w razie potrzeby. Polecam.