dr Katarzyna Rożnowska

Kompetentna i konkretna. Bardzo dobre dotychczasowe doświadczenie. Bardzo dobre podejście do pacjentek, uprzejma i dostępna. Godna polecenia!

Spotkałam dr Rożnowską w Izbie Przyjęć - właśnie zaczynało się u mnie poronienie. Była chaotyczna, roztargniona (po 3x zadawała te same pytania), nie była w stanie postawić diagnozy na podstawie obrazu USG, i nie zrobiła niczego, żeby się w tej kwestii upewnić. Czułam się jak kolejne poronienie, które trzeba odesłać do domu lub na oddział. Wyszłam ze szpitala jeszcze bardziej rozbita.

Polecam dr Rożnowską!! Jest bardzo kompetentna i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, niech Was nie zmyli młody wiek:)prowadziła moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki i cierpliwości odpowiadając na moje wszystkie pytania i wątpliwości!!

Pani Katarzynę odwiedziłam po raz pierwszy i to na NFZ. Zostałam mile zaskoczona gdy w gabinecie spotkałam niezwykle miłą i kompetentną młodą kobietę, która jasno i rzeczowo wytyczyła drogę mojego leczenia (co nie udawało się wcześniej innym lekarzom).