Katarzyna Schneider

Neurolog

Świetny lekarz.Bardzo dobry kontakt co dla mnie jest istotne. Można Panią doktor o wszystko zapytać i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź. Wszystko wytłumaczy i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie zostawi pacjenta z problemem. Poza tym jest bardzo miłą, kulturalną i atrakcyjną kobietą.

Świetny lekarz.Bardzo dobry kontakt co dla mnie jest istotne.
Można Panią doktor o wszystko zapytać i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź.
Wszystko wytłumaczy i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Nie zostawi pacjenta z problemem.
Poza tym jest bardzo miłą, kulturalną i atrakcyjną kobietą.

Gorąco polecam Panią doktor. Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, zarówno z leczenia, jak i z podejścia do pacjenta. Zawsze ma czas dla pacjenta, nigdy nie odmówi pomocy.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za kompleksowe podejście do mojej sytuacji zdrowotnej. Poprzez wysokie kompetencje oraz kulturę osobistą, a przede wszystkim szacunek do pacjenta, opieka medyczna pod kierunkiem Pani Doktor naprawdę zasługuje na uznanie.