mgr Katarzyna Smólska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.

Pomogła mi wyjść z bulimii, a nie wierzyłam, że to w ogóle możliwe. Polecam każdemu

Psychoterapia pod okiem Pani Kasi to była czysta przyjemność. Profesjonalizm, przyjazny nastrój i niesamowita naturalność emanująca od pani Kasi pomogły mi uwierzyć w siebie, w swoje możliwości, pokochać sibie jaką jestem. Polecam każdemu kto choć przez chwilę zastanwiał się czy pójście do psychoterapeuty ma sens. Potwierdzam: ma sens:).

Skutecznie i bardzo po ludzku. Kobieta z pasją do tego zawodu. Widać, że ma wiedzę i kompetencję. Od początku tłumaczy diagnozę, podejście w którym pracuje. Od samego jej tłumaczenia na czym polega moja choroba zrobiło mi się lepiej. Polecam.